BYD Battery-Box Premium LVS-20.0
Kód: BYD-BATTERY-BOX-PR-LVS-20-0Termék részletes leírása
Fő jellemzők
Biztonsági mentés és hálózaton kívül
Az Battery-Box alkalmas hálózaton kívüli és vészhelyzeti áramellátási alkalmazásokhoz. Nagy kisütési kapacitása lehetővé teszi a működést a hálózatról való leválasztás után is. Akár egy távoli nyaraló tápellátásáról, akár érzékeny terhelések tartalékaként szolgál, a BYD ideális energiatárolási megoldást kínál projektje számára.
Optimalizálja saját energiafogyasztását
A megújuló energia önfogyasztása kétségtelenül a jövő útja. Mivel a megújuló energiatermeléshez nyújtott támogatások világszerte csökkennek, a villamosenergia-árak pedig emelkednek, egyre jövedelmezőbbé válik a helyben megtermelt energia felhasználása.
Bármilyen felhasználás
Az Battery-Box sokoldalú megoldásokat kínál, legyen szó családi házról vagy kereskedelmi felhasználásról. Vízvezeték-szerelőként ugyanarra a közös építőelemre támaszkodhat, és azt az ügyfelei egyedi igényeihez igazíthatja. Ezenkívül lehetősége van arra, hogy kisebb kapacitással kezdjen, és azt a termék élettartama alatt bármikor könnyedén bővítse.
BYD LFP akkumulátorok
A BYD kobaltmentes LFP (lítium-vas-foszfát) akkumulátora optimális biztonságot, hosszú élettartamot és megbízható kimeneti teljesítményt biztosít. Robusztus kémiai összetétele és sokoldalú kialakítása lehetővé teszi a világ különböző hőmérsékleti tartományaiban és földrajzi régióiban történő üzemeltetést.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Akkumulátorok napelemekhez |
|---|---|
| Súly: | 244 kg |
| Márka: | BYD |
| Hosszúság: | 298 mm |
| Szélesség: | 650 mm |
| Magasság: | 1460 mm |
| Védettségi fok (IP): | IP55 |
| Kommunikáció: | CAN |
| Maximális kimeneti áram: | 250 A |
| Névleges feszültség: | 51.2 V |
| Üzemi feszültség: | 40-57.6 V |
| Csúcs kimeneti áram: | 360 A, 5 s |
| Akkumulátor típusa: | Alacsony feszültség |
| Felhasználható energia: | 20 kWh |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé értékeléseket. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
BYD Company Limited a világ egyik legnagyobb akkumulátogyártója, elektromos járműveire és energiatárolási rendszereire. Szenzbenben, Kínában székelve, a BYD több évtized akkumulátor-tapasztalatát vertikálisan integrált gyártással kombinálva biztosít biztonságos, nagy teljesítményű energiatárolást otthonokhoz és üzletekhez.
A BYD Battery-Box sorozat egy prémium vonalat képvisel a moduláris lítium-vaszelenid (LFP) energiatárolási rendszereinek, magas feszültség (HVS, HVM) és alacsony feszültség (LVS, LVL) konfigurációkban. A vezető inverter márkákkal való zökkenőmentes integrációra tervezve, a BYD Battery-Box rendszerek kivételes ciklus-élettartamot, méretezhető kapacitást és iparban vezető biztonsággal szolgál szoláris önfogyasztáshoz, biztonsági tápellátáshoz és csúcscsökkentési alkalmazásokhoz.
| Gyártó : | BYD Company Limited |
|---|---|
| Cím : | No. 3009, BYD Road, Pingshan, Shenzhen, Guangdong 518118, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | BYD Europe B.V. |
| Képviselő postai címe : | 's-Gravelandseweg 256, 3125 BK Schiedam, Netherlands |
| Képviselő e-mail címe : | [email protected] |