Dyness STACK280-8S battery system 114.69 kWh (8 modules + SBDU)
Kód: STACK280-8S
Nincs értékelés Értékelés részletei
Kérésre
Részletes információ
Tisztességes ár
Tisztességes ár
Versenyképes árakat kínálunk, a minőségre és az átláthatóságra helyezve a hangsúlyt.
Gyors szállítás
Gyors szállítás
Termékek raktáron, azonnal szállítható. A visszarendelt termékek 5 napon belül szállítják.
Hűségbónusz
Hűségbónusz
A törzsvásárlók hűségükért kedvezményeket és bónuszokat kapnak.
Szakértő kulcsrakész telepítés
Szakértő kulcsrakész telepítés
Végponttól végpontig tartó szolgáltatásokat nyújtunk minőségi garanciával.
Termék részletes leírása
Overview
What is included
  • 8x Dyness STACK280 battery module S51280 (14.34 kWh / 51.2 V / 280 Ah each).
System specifications
System modelSTACK280-8S
Number of modules8
Nominal energy114.69 kWh
Usable energy (95% DOD)108.96 kWh
Operating voltage358-467 V
Recommended charge/discharge140 A (0.5C)
Max continuous charge/discharge200 A (0.7C)
Peak discharge (2 min)280 A
CommunicationCAN / RS485 (RJ45)
Protection ratingIP20
Cycle lifegreater than or equal to 8000 cycles, 10 years
Cluster dimensions assembled (W x D x H)770 x 425 x 2203 mm
Total weight918 kg
CertificationsCE EMC, CE RED, UN38.3
Compatible inverters
Installation notes
  • Floor clearance: at least 450 mm above the cluster top is required for cooling and connection access.
  • Stack height of 2203 mm requires a minimum room height of 2.65 m.
  • Two-person installation required (each module weighs 110 kg).
  • For more than 8 modules, a two-column expansion configuration is recommended.
Kiegészítő paraméterek
Kategória: Akkumulátorok napelemekhez
Súly: 918 kg
Márka: Dyness
Hosszúság: 425 mm
Szélesség: 770 mm
Magasság: 2203 mm
Védettségi fok (IP): IP20
Kommunikáció: CAN / RS485
Névleges áram: 200 A
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Ezt a mezőt ne töltse ki:
Gyártó : Dyness Digital Energy Technology Co., Ltd.
Cím : No. 688, Liupu Road, Guoxiang Street, Wuzhong Economic Development Zone, Suzhou, China
E-mail : [email protected]
Meghatalmazott EU-s képviselő : Dyness Europe B.V.
Képviselő postai címe : Lisbaan 4A, 2908 LN Capelle aan den IJssel, Netherlands