Huawei LUNA2000-129KWH-2H1
Kód: LUNA2000-129KWH-2H1Tisztességes ár
Versenyképes árakat kínálunk, a minőségre és az átláthatóságra helyezve a hangsúlyt.
Gyors szállítás
Termékek raktáron, azonnal szállítható. A visszarendelt termékek 5 napon belül szállítják.
Hűségbónusz
A törzsvásárlók hűségükért kedvezményeket és bónuszokat kapnak.
Szakértő kulcsrakész telepítés
Végponttól végpontig tartó szolgáltatásokat nyújtunk minőségi garanciával.
Termék részletes leírása
HUAWEI Smart String energiatároló rendszer
Aktív biztonság / Hosszú távú megbízhatóság / Optimális villamosenergia-költség / Optimális bevétel / Egyszerűsített üzemeltetési és karbantartási rendszer
- A berendezések biztonsága
Az egyes akkumulátorcellák folyamatos, valós idejű érzékelése lehetővé teszi a korai figyelmeztetést és a rövidzárlatos akkumulátorcsomagok gyors leállítását. Ez a proaktív megközelítés segít megelőzni a termikus elszabadulást és csökkenti a tűzveszélyt.
- Ingatlanbiztonság
Az aktív tűzvédelmi rendszer lehetővé teszi a gyúlékony gáz automatikus levezetését, amikor az érzékelő hőt, füstöt vagy szén-monoxidot érzékel.
- Személyi biztonság
A tetején található, az iparágban vezető robbanásmentesítő szellőzőnyílás egy méteres körzetben garantálja a biztonságot, megelőzve a sérüléseket. Ha tüzet észlelünk a belsejében, a légnyomás inkább felülről, mint elölről engedi le a levegőt, így minimalizálva a lehetséges veszélyeket. - Megbízható tápegység
A Huawei hálózaton kívüli ESS innovatív és megbízható megoldást kínál a fenntartható üzleti élethez, akár villanyszámlák megtakarítására, szénlábnyom csökkentésére, akár váratlan áramkimaradások leküzdésére törekszik. Az intelligens hálózatalakítással az ESS fokozott feszültség- és frekvenciastabilitást biztosít, lehetővé téve, hogy több terhelést támogasson és stabilan működjön a különböző mikrohálózati forgatókönyvekben.
- Több energia egy optimalizálóval
A beépített optimalizáló autonóm módon kezeli az egyes akkumulátorokat. Még ha egy adott csomag el is öregszik vagy korlátozottan működőképes is, a többi továbbra is optimálisan működik, ami átlagosan 5%*-os növekedést eredményez a felhasználható energiatermelésben.
- Több energia – jobb bevétel
Három üzemmód – max. Önfogyasztás, TOU és Peak Shaving - mindig elérhető az automatikus és intelligens kapcsoláshoz, így biztosítva az optimális árambevételt. Megnövekedett energiaigény esetén e három üzemmód SmartEMO-val történő integrálásával rekordot jelentő 10%-os energiatermelés-növekedés érhető el.
- Nagyobb hatékonyság, alacsonyabb költségek
Az akkumulátorcsomag cseréje után a SOC automatikusan szinkronizálódik a meglévő akkumulátorcsomagokkal. A hibás modulok távérzékelése kiküszöböli a rutinszerű leállítások és a kézi helyszíni látogatások szükségességét, ami jelentősen csökkenti az üzemeltetési és karbantartási költségeket.
- Több szükséglet kielégítése
Az új energiatároló rendszer többféle akkumulátorkapacitást kínál a különböző forgatókönyvekhez. Még egy kis ipari egység is optimális hasznot húzhat egy 97 kWh kapacitású akkumulátorból, amely 1C töltési sebességgel töltődik.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Akkumulátorok napelemekhez |
|---|---|
| Súly: | 2430 kg |
| Márka: | Huawei |
| Hosszúság: | 1200 mm |
| Szélesség: | 1810 mm |
| Magasság: | 2135 mm |
| Védettségi fok (IP): | IP55 |
| Kommunikáció: | Ethernet, SFP |
| Akkumulátor típusa: | Magas feszültség |
| Felhasználható energia: | 129.0 kWh |
| Kisütési teljesítmény: | 100 kW |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé értékeléseket. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
A Huawei FusionSolar a Huawei Technologies okos fotovoltaikus és energiatárolási osztálya, amely a világ egyik legnagyobb technológiai vállalata. A Huawei páratlan szakértelmét kihasználva a digitális technológiában, mesterséges intelligenciában és teljesítményelektronikában, a FusionSolar nagy hatásfokú napelemnagyítókat, intelligens energiatárolási rendszereket és intelligens monitorozási platformokat szállít lakó-, kereskedelmi és nagy léptékű alkalmazásokhoz.
| Gyártó : | Huawei Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Cím : | Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong 518129, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | Huawei Technologies Düsseldorf GmbH |
| Képviselő postai címe : | Hansaallee 205, 40549 Düsseldorf, Germany |
| Képviselő e-mail címe : | [email protected] |