Solaredge S500B Optimalizáló
Kód: SOLAREDGE-S500BTermék részletes leírása
A SafeDC™ és az ívzárlat elleni védelemhez hasonló, többrétegű biztonsági funkciókkal rendelkező optimalizálók valós idejű panel szintű felügyeletet is biztosítanak. A telepítők és a tulajdonosok számára előnyös a gyors problémamegoldás, a csökkentett karbantartási költségek és a hosszú távú megbízhatóság, amelyet világszerte rendszerek milliói bizonyítanak.
Főbb jellemzők
- Nagyobb hozam – Akár 10,5%-kal több energia (VDE által hitelesítve)
- Fejlett biztonság – SafeDC™, ívzárlat megelőzés, gyors leállítás
- Panel szintű felügyelet – 24/7 betekintés és távoli hibaelhárítás
- Rugalmas kialakítás – Több panel, akár árnyékos vagy összetett tetőkön is
- Tartósság – Megbízható teljesítmény akár 85°C-os hőmérsékleten is
- Kábelhossz: 2,3 m KI | 0,1 m BE
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Optimalizálók |
|---|---|
| Súly: | 0.79 kg |
| Márka: | SolarEdge |
| Hosszúság: | 30 mm |
| Szélesség: | 129 mm |
| Magasság: | 155 mm |
| Védettségi fok (IP): | IP68 |
| Maximális kimeneti áram: | 15 A |
| Maximális feszültség: | 125 V |
| Maximális kimeneti teljesítmény: | 650 W |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé értékeléseket. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
SolarEdge Technologies, Izraelben alapított és a NASDAQ-on jegyzett vállalat, a smart energiatechnológia globális vezetője. A cég úttörője a DC-optimalizált inverter-rendszereknek, amelyek modulszintű teljesítménykioptimalizátorokat párosítanak karakterlánc-inverterekkel, hogy maximalizálják az energiahasznosítást minden egyes napelemből, miközben fejlett monitorozást és fokozott biztonságot biztosítanak.
A SolarEdge ökoszisztéma invertereket, teljesítménykioptimalizátorokat, energiatárolási megoldásokat, EV töltőket és egy átfogó felhőalapú monitoring platformot tartalmaz. Az energia modulszintű optimalizálásával a SolarEdge-rendszerek magasabb hozamot, gyorsabb ROI-t és páratlan rálátást nyújtanak a rendszer teljesítményére a lakó- és kereskedelmi solarinstallációkban világszerte.
| Gyártó : | SolarEdge Technologies Ltd. |
|---|---|
| Cím : | 1 HaMada St., POB 12001, Herzliya 4673335, Israel |
| E-mail : | [email protected] |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | SolarEdge Technologies Italy S.R.L. |
| Képviselő postai címe : | Via Enrico Reginato 85/H, 31100 Treviso, Italy |
| Képviselő e-mail címe : | [email protected] |