SolarEdge SE 3500H
Kód: SE-3500HTermék részletes leírása
Főbb jellemzők
- Kifejezetten SolarEdge teljesítményoptimalizálókhoz tervezték
- Csúcsteljesítmény 200%-os DC túldimenzionálással
- Az inverter gyors és egyszerű üzembe helyezése közvetlenül okostelefonról a SolarEdge SetApp segítségével
- Zökkenőmentes vezeték nélküli kapcsolódás olyan rendszereszközökkel, mint a SolarEdge Home akkumulátor a SolarEdge Home Network platformon keresztül
- Rendkívül kompakt, könnyű és könnyen telepíthető
- Integrált panelszintű felügyelet
- Kültéri és beltéri telepítéshez egyaránt
- Hosszabb húrokhoz is
- Fejlett biztonsági funkciók - integrált ívzárlatvédelem
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Napelemes inverterek |
|---|---|
| Súly: | 8 kg |
| Márka: | SolarEdge |
| Hosszúság: | 142 |
| Szélesség: | 370 mm |
| Magasság: | 280 |
| Teljesítmény: | 3500 W |
| Fázisok száma: | 1 |
| Védettségi fok (IP): | IP65 |
| Kommunikáció: | RS485, Ethernet, Wi-Fi |
| MPPT száma: | 1 |
| Típus: | Hálózat |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé értékeléseket. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
SolarEdge Technologies, Izraelben alapított és a NASDAQ-on jegyzett vállalat, a smart energiatechnológia globális vezetője. A cég úttörője a DC-optimalizált inverter-rendszereknek, amelyek modulszintű teljesítménykioptimalizátorokat párosítanak karakterlánc-inverterekkel, hogy maximalizálják az energiahasznosítást minden egyes napelemből, miközben fejlett monitorozást és fokozott biztonságot biztosítanak.
A SolarEdge ökoszisztéma invertereket, teljesítménykioptimalizátorokat, energiatárolási megoldásokat, EV töltőket és egy átfogó felhőalapú monitoring platformot tartalmaz. Az energia modulszintű optimalizálásával a SolarEdge-rendszerek magasabb hozamot, gyorsabb ROI-t és páratlan rálátást nyújtanak a rendszer teljesítményére a lakó- és kereskedelmi solarinstallációkban világszerte.
| Gyártó : | SolarEdge Technologies Ltd. |
|---|---|
| Cím : | 1 HaMada St., POB 12001, Herzliya 4673335, Israel |
| E-mail : | [email protected] |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | SolarEdge Technologies Italy S.R.L. |
| Képviselő postai címe : | Via Enrico Reginato 85/H, 31100 Treviso, Italy |
| Képviselő e-mail címe : | [email protected] |