Solis S6-EH3P10K-H-EU
Kód: 23002150052Termék részletes leírása
Főbb jellemzők:
Intelligens energiagazdálkodás
- A mesterséges intelligencia intelligensen kezeli a töltést és a kisütést a TOU (időalapú) tarifák alapján
- Zökkenőmentes integráció a VPP és EMS platformokkal a fokozott energiaoptimalizálás érdekében
Nagy teljesítmény
- Támogatja a háromfázisú aszimmetrikus kimenetet, amely lehetővé teszi a névleges inverter teljesítményének akár 50%-át fázisonként (egyetlen rendszer esetén)
- 160%-os PV bemeneti kapacitás a napenergia hasznosítás maximalizálása érdekében
- Kapcsolási idő < 10ms
Rugalmas és méretezhető
- Kompatibilis a legelterjedtebb lítium akkumulátorokkal
- A rendszer kapacitása könnyen bővíthető párhuzamos csatlakozások és AC csatolás segítségével
Egyszerű és gyors konfiguráció
- Bluetooth alkalmazás támogatás a gyors és egyszerű beállításhoz
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Napelemes inverterek |
|---|---|
| Súly: | 36.5 kg |
| Márka: | Solis |
| Hosszúság: | 230 mm |
| Szélesség: | 600 mm |
| Magasság: | 500 mm |
| Teljesítmény: | 10000 W |
| Fázisok száma: | 3 |
| Védettségi fok (IP): | IP66 |
| Kommunikáció: | RS485, CAN, Wi-Fi, LAN, Cellular |
| Garancia: | 10 |
| MPPT száma: | 4 |
| Húr: | 1 MPPT-nként |
| Típus: | Hibrid |
| Maximális kimeneti áram: | 43.2 A |
| Névleges feszültség: | 400 V |
Telepítési videó
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé értékeléseket. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Solis, a Ginlong Technologies márkája (2005-ben alapított), a világ egyik legnagyobb és legrépültebb napelemes inverter-gyártója. Világszerte telepített millió egység mellett a Solis teljes körű string inverter választékot kínál lakó-, kereskedelmi és közüzemi alkalmazásokhoz, mindegyiket szigorú nemzetközi tanúsítványok és bizonyított megbízhatósági nyilvántartás támogatja.
Az ismeretesség arról, hogy kiváló értéket nyújt, a Solis inverterek magas konverziós hatásfokot, intelligens monitorozási képességeket és robusztus minőségű építést kombinálnak versenyképes árakon. Legyen szó egyetlen tetőfedési installációról vagy több megawattos napszennyeződésről, a Solis megbízható energiakonverziót biztosít, amelyre támaszkodhat.
| Gyártó : | Ginlong Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Cím : | No. 57 Jintong Road, Binhai Industrial Park, Xiangshan, Ningbo, Zhejiang 315712, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | Solis Benelux B.V. |
| Képviselő postai címe : | Nokweg 3-B, 2451 AL Leimuiden, Netherlands |
| Képviselő e-mail címe : | [email protected] |