SolisStor-16kWh-L-WM-66
Kód: 2607090003Tisztességes ár
Versenyképes árakat kínálunk, a minőségre és az átláthatóságra helyezve a hangsúlyt.
Gyors szállítás
Termékek raktáron, azonnal szállítható. A visszarendelt termékek 5 napon belül szállítják.
Hűségbónusz
A törzsvásárlók hűségükért kedvezményeket és bónuszokat kapnak.
Szakértő kulcsrakész telepítés
Végponttól végpontig tartó szolgáltatásokat nyújtunk minőségi garanciával.
Termék részletes leírása
SolisStor IntelliHome 16 kWh wall/floor mounted LiFePO₄ battery for residential photovoltaic energy storage.
- Battery type: LiFePO4 (low voltage)
- Nominal capacity: 16 kWh
- Operating voltage: 44.8 - 57.6 V
- Rated cell capacity: 314 Ah
- Recommended charge/discharge rate: 0.5C
- Charge / discharge current: 157 A / 157 A
- Depth of discharge (DOD): 100%
- Cycle life: > 6000 cycles / 10 years
- Communication: CAN / RS485
- Operating temperature: -20 ~ 55°C (with heating function)
- Ingress protection: IP66
- Dimensions (W × H × D): 470 × 950 × 240 mm
- Weight: 126 kg
- Installation: floor-mounted / wall-mounted (default)
- Expandable: up to 8 units in parallel (max 128 kWh per cluster)
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Akkumulátorok napelemekhez |
|---|---|
| Súly: | 126 kg |
| Márka: | Solis Storage |
| Hosszúság: | 240 mm |
| Szélesség: | 470 mm |
| Magasság: | 950 mm |
| Védettségi fok (IP): | IP66 |
| Kommunikáció: | CAN / RS485 |
| Névleges feszültség: | 51.2 V |
| Akkumulátor típusa: | Alacsony feszültség |
| Felhasználható energia: | 16 kWh |
| Ah kapacitás: | 314 |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé értékeléseket. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
Solis Storage is the energy storage division of Ginlong Technologies (the makers of Solis inverters). Solis Storage develops residential and commercial battery systems including the IntelliHome series of low-voltage LiFePO4 wall and floor mounted batteries, designed to integrate seamlessly with Solis hybrid and off-grid inverters.
| Gyártó : | Ginlong Energy Storage Co., Ltd. |
|---|---|
| Cím : | No.188 Jinkai Road, Binhai Industrial Park, Xiangshan, Ningbo, Zhejiang 315712, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | Solis Storage Europe B.V. |
| Képviselő postai címe : | Westerwerf 3-D, 1911 JA Uitgeest, The Netherlands |
| Képviselő e-mail címe : | [email protected] |