AEG 15K HV Battery
Код: AEG-15K-HV-BATTERYПодробно описание на продукта
Основни характеристики
- Батерия за високо напрежение, номинален капацитет: 15 kWh
- Модулна система за съхранение на енергия
- Проектиран за свързване с AEG хибридни инвертори
- Паралелно свързване на до 4 подобни батерии
- Мониторинг чрез инвертор (основна опция)
- Предлага се допълнителен модул за мониторинг на батерията
- Не е необходимо допълнително оборудване за единична връзка. За връзки с множество батерии: Необходима е паралелна свързваща кутия
- 10 години гаранция на продукта (6000 цикъла)
Допълнителни параметри
| Категория: | Батерии за фотоволтаици |
|---|---|
| Тегло: | 143 kg |
| Марка: | AEG |
| Дължина: | 227 мм |
| Ширина: | 654 мм |
| Височина: | 1205 мм |
| Тип батерия: | Високо напрежение |
| Използваема енергия: | 15 кВтч |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Само регистрирани потребители могат да изпращат оценки. Моля, влезте в или регистрирайте се.
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
AEG слънчевите продукти, подкрепени от над век немско инженерно наследство, се разработват и разпространяват от Solar Solutions Group във Франкфурт, Германия. Днес слънчевите панели AEG и инвертори захранват жилищни и търговски инсталации в над 30 страни, предоставяйки премиална производителност, доказана надеждност и дълготрайна стойност. Всеки продукт AEG е проектиран да отговаря на най-високите европейски стандарти за качество, давайки монтажистам и собственици на домове увереност в трайна енергийна производителност.
| Производствена компания : | Solar Solutions GmbH |
|---|---|
| Адрес : | Brückenstrasse 94, 60594 Frankfurt am Main, Germany |
| Електронна поща : | [email protected] |
| Представител на производителя в ЕС : | Solar Solutions GmbH |
| Адрес на представителя на ЕС : | Brückenstrasse 94, 60594 Frankfurt am Main, Germany |
| Електронна поща на представителя на ЕС : | [email protected] |