Dyness STACK280-4S battery system 57.37 kWh (4 modules + SBDU)
Код: STACK280-4S
Не е оценен Данни за рейтинга
По заявка
Подробна информация
Справедлива цена
Справедлива цена
Ние предлагаме конкурентни цени с акцент върху качеството и прозрачността.
Бърза доставка
Бърза доставка
В наличност – изпращат се веднага; липсващи артикули – до 5 дни.
Бонус за лоялност
Бонус за лоялност
Редовните клиенти получават отстъпки и бонуси за своята лоялност.
Експертна инсталация до ключ
Експертна инсталация до ключ
Ние предоставяме цялостни услуги с гаранция за качество.
Подробно описание на продукта
Overview
What is included
  • 4x Dyness STACK280 battery module S51280 (14.34 kWh / 51.2 V / 280 Ah each).
System specifications
System modelSTACK280-4S
Number of modules4
Nominal energy57.37 kWh
Usable energy (95% DOD)54.50 kWh
Operating voltage179-233 V
Recommended charge/discharge140 A (0.5C)
Max continuous charge/discharge200 A (0.7C)
Peak discharge (2 min)280 A
CommunicationCAN / RS485 (RJ45)
Protection ratingIP20
Cycle lifegreater than or equal to 8000 cycles, 10 years
Cluster dimensions assembled (W x D x H)770 x 425 x 1283 mm
Total weight478 kg
CertificationsCE EMC, CE RED, UN38.3
Compatible inverters
Installation notes
  • Floor clearance: at least 450 mm above the cluster top is required for cooling and connection access.
  • Stack height of 1283 mm requires a minimum room height of 1.73 m.
  • Two-person installation required (each module weighs 110 kg).
  • For more than 8 modules, a two-column expansion configuration is recommended.
Допълнителни параметри
Категория: Батерии за фотоволтаици
Тегло: 478 kg
Марка: Dyness
Дължина: 425 mm
Ширина: 770 mm
Височина: 1283 mm
Степен на защита (IP): IP20
Комуникация: CAN / RS485
Номинален ток: 200 A
Оценка на продукта
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Само регистрирани потребители могат да изпращат оценки. Моля, влезте в или регистрирайте се.
Дискусия
Не попълвайте това поле:
Производствена компания : Dyness Digital Energy Technology Co., Ltd.
Адрес : No. 688, Liupu Road, Guoxiang Street, Wuzhong Economic Development Zone, Suzhou, China
Електронна поща : [email protected]
Представител на производителя в ЕС : Dyness Europe B.V.
Адрес на представителя на ЕС : Lisbaan 4A, 2908 LN Capelle aan den IJssel, Netherlands