Fronius Datamanager карта 2.0
Код: 4-240-038-ZСвързани продукти
Подробно описание на продукта
Този модул позволява така наречената LIGHT версия да бъде разширена до пълна (WLAN) версия с интернет връзка.
Карта Fronius Datamanager е комуникационният хъб за инвертори Fronius за различни приложения. Използвайки интернет връзката в рамките на LAN или WLAN мрежата, картата Fronius Datamanager изпраща стойностите на фотоволтаичните системи директно към онлайн портала Fronius Solar.web, така че винаги да имате преглед на работата на системата. Следователно картата Fronius Datamanager може да свързва инверторите към интернет директно чрез WLAN. В допълнение, оптималното наблюдение на системата и конфигурирането на картата Datamanager е възможно чрез собствения уебсайт в рамките на интегрирания уеб сървър в картата Fronius Datamanager. Благодарение на интегрирания Modbus RTU SunSpec, Modbus TCP SunSpec и Fronius Solar API (JSON, за текущи стойности), инверторите Fronius могат лесно да бъдат свързани към уеб портала Fronius Solar.web и паралелно към системи от други производители.
ОБЩИ ДАННИ
|
Размери (дължина)
|
22 мм |
|---|---|
|
Размери (ширина)
|
103 мм |
|
Размери (височина)
|
132 mm |
| Тегло | 0.55 kg |
| Капацитет на батерията | макс. 4096 дни |
| Захранващо напрежение | Захранване 12 V DC чрез инвертор |
| Консумация на енергия | < 2.0 W |
| Работен температурен диапазон | -20°C - +65°C |
ИНТЕРФЕЙС
| Ethernet (RJ45 гнездо) | LAN, 10/100 MBit / Fronius Solar.web, Modbus TCP SunSpec, Fronius Solar API (JSON) |
|---|---|
| RS422 (RJ45 гнездо) | - |
| RS422 (RJ45 гнездо) | Fronius Solar.Net IN |
| Безжична локална мрежа (WLAN) | Безжичен стандарт 802.11 b/g/n / Fronius Solar.web, Modbus TCP SunSpec, Fronius Solar API (JSON) |
| 6 цифрови входа | Връзка към масов приемник за дистанционно управление |
| 4 цифрови входа/изхода | Връзка към масов приемник за дистанционно управление, управление на товари |
| RS485 | Modbus RTU SunSpec или свързване на измервател |
Допълнителни параметри
| Категория: | Wi-FiАксесоари Fronius |
|---|---|
| Тегло: | 0.55 kg |
| EAN: | 9007947156259 |
| Марка: | Fronius |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Само регистрирани потребители могат да изпращат оценки. Моля, влезте в или регистрирайте се.
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Fronius, със седалище в Велс, Австрия, е едно от най-доверените имена в слънчевата енергия, с наследство от иновации, надвишаващо 75 години. Компанията проектира и производи премиум слънчеви инвертори, интерфейси за съхранение на батерии и решения за интелигентно управление на енергията, които задават мерилото за ефективност, надеждност и простота на използване.
От жилищната серия Fronius Primo и Symo до търговските платформи Tauro и Verto, всеки продукт на Fronius е изграден с австрийска инженерна точност и подкрепен от водещите гаранции в индустрията и глобална сервизна поддръжка. Инверторите на Fronius са избор на професионалисти, които изискват максимално време на функциониране и дълготрайна производителност.
| Производствена компания : | Fronius International GmbH |
|---|---|
| Адрес : | Froniusstrasse 1, 4643 Pettenbach, Austria |
| Електронна поща : | [email protected] |
| Представител на производителя в ЕС : | Fronius International GmbH |
| Адрес на представителя на ЕС : | Froniusstrasse 1, 4643 Pettenbach, Austria |
| Електронна поща на представителя на ЕС : | [email protected] |