Goodwe GW12KSDT-30 SDT G3 (Wifi)
Код: GW12K-SDT-G3-WIFIПодробно описание на продукта
Основни характеристики
- 24/7 наблюдение на потреблението на енергия
- Елегантен и компактен дизайн
- Макс. 22A DC входен ток на стринг
- Опционален Type II SPD от двете страни на AC и DC
- Превъзходна безопасност и надеждност
С опционален AFCI, инверторът може да открива дъгови повреди, да задейства аларми чрез системата за мониторинг и автоматично да изключва веригата за безопасност. Освен това, опционално устройство за защита от пренапрежение Type II (SPD) от двете страни на DC и AC осигурява защита срещу удари от мълнии и други електрически опасности.
- Опционален AFCI
- Опционален Type II SPD от страните на DC & AC
-
Интелигентен контрол и мониторинг
Интелигентно управление на енергията, предлагащо 24-часов мониторинг на консумацията на товар чрез интелигентния измервателен уред на GoodWe. Със своя интегриран лимит на мощността за експортиране, инверторът може автоматично да се съобразява с местните ограничения за комунални услуги, като оптимизира използването на енергия, като същевременно се придържа към изискванията на мрежата. - Лимит на мощността за експортиране
- 24/7 наблюдение на потреблението на енергия
- Оптимално генериране
Осигурява висок максимален входен ток от 22 A на низ, осигурявайки силна производителност и ефективно преобразуване на енергията. Той също така поддържа до 150% DC входно оразмеряване, максимизирайки улавянето на енергия дори при колебаещи се условия. С пикова ефективност от 98,6%, SDT G3 Series предоставя надеждно и високоефективно решение за приложения за слънчева енергия.
Допълнителни параметри
| Категория: | Слънчеви инвертори |
|---|---|
| Тегло: | 16.2 kg |
| Марка: | Goodwe |
| Дължина: | 210 мм |
| Ширина: | 491 mm |
| Височина: | 392 mm |
| Мощност: | 12000 Вт |
| Брой фази: | 3 |
| Степен на защита (IP): | IP66 |
| Комуникация: | Wi-Fi |
| Брой MPPT: | 2 |
| Тип: | Мрежа |
| Преобразуватели на напрежение - Goodwe - Моделна серия: | SDT G3 |
| Максимален изходен ток: | 20 А |
| Номинално напрежение: | 230 V |
Оценка на продукта
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Само регистрирани потребители могат да изпращат оценки. Моля, влезте в или регистрирайте се.
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
GoodWe (Jiangsu GoodWe Power Supply Technology Co., Ltd.) е световен водач на производителите на слънчеви инвертори и решения за съхранение на енергия, с инсталации в над 100 страни и присъствие в списъка Bloomberg New Energy Finance Tier 1. Компанията предлага пълния спектър на PV инвертори, от компактни жилищни модели до мощни търговски и мащабни системи, заедно с хибридни инвертори и решения, съвместими с батерии за енергийна независимост.
Известна за изключителна стойност, надежност и лесен за употреба дизайн, продуктите на GoodWe предлагат напреднал мониторинг чрез портала SEMS, висока ефективност на преобразуването и широка съвместимост с водещи марки батерии, което ги прави първия избор за слънчеви професионалци по целия свят.
| Производствена компания : | Jiangsu GoodWe Power Supply Technology Co., Ltd. |
|---|---|
| Адрес : | No. 90 Zijin Road, New District, Suzhou, Jiangsu 215011, China |
| Електронна поща : | [email protected] |
| Представител на производителя в ЕС : | GoodWe Europe GmbH |
| Адрес на представителя на ЕС : | Perchtinger Strasse 10, 81379 Munich, Germany |
| Електронна поща на представителя на ЕС : | [email protected] |