Huawei Резервна кутия-B0
Код: BACKUPBOX-B0Справедлива цена
Ние предлагаме конкурентни цени с акцент върху качеството и прозрачността.
Бърза доставка
В наличност – изпращат се веднага; липсващи артикули – до 5 дни.
Бонус за лоялност
Редовните клиенти получават отстъпки и бонуси за своята лоялност.
Експертна инсталация до ключ
Ние предоставяме цялостни услуги с гаранция за качество.
Подробно описание на продукта
Основни характеристики
- Опростеност
- Автоматично откриване и превключване
- Надеждност
- Надеждно резервно захранване
- Черен старт
- Рестартиране на системата след изключване на батерията
- Бъдете спокойни, знаейки, че има резервно захранване, което да покрие всякакви прекъсвания.
- Критичните товари получават резервно захранване по време на прекъсвания.
Допълнителни параметри
| Категория: | Фотоволтаици |
|---|---|
| Тегло: | 11 kg |
| Дължина: | 130 мм |
| Ширина: | 400 мм |
| Височина: | 350 мм |
| Брой фази: | 1 |
| Степен на защита (IP): | IP65 |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Само регистрирани потребители могат да изпращат оценки. Моля, влезте в или регистрирайте се.
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на коментар
Huawei FusionSolar е отделението за интелигентна фотоволтаика и съхранение на енергия на Huawei Technologies, един от най-големите технологични концерни в света. Използвайки непревзойденния опит на Huawei в цифровите технологии, AI и силовата електроника, FusionSolar доставя високоефективни слънчеви инвертори, интелигентни системи за съхранение на енергия и интелигентни платформи за мониторинг за жилищни, търговски и приложения в широк мащаб.
| Производствена компания : | Huawei Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Адрес : | Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong 518129, China |
| Електронна поща : | [email protected] |
| Представител на производителя в ЕС : | Huawei Technologies Düsseldorf GmbH |
| Адрес на представителя на ЕС : | Hansaallee 205, 40549 Düsseldorf, Germany |
| Електронна поща на представителя на ЕС : | [email protected] |