Huawei Smart Dongle-4G SDongleB-06-EU
Код: SDONGLEB-06-EUПодробно описание на продукта
Свързване на инвертори и услуга за данни
Smart Dongle използва 4G свързаност и позволява на до 10 инвертора да комуникират безпроблемно със системата за управление на слънчевата енергия, предлагайки безпроблемна свързаност и работа.
След като бъде инсталирана, точката за достъп до WLAN позволява локално разгръщане за интелигентно управление на захранването и поддръжка на устройството. Тя позволява на FusionSolar SmartPVMS и на системи за управление на трети страни да взаимодействат с инверторите.
Със защита от прах и вода IP65, Smart Dongle е устойчив на външни условия и осигурява надеждна работа дори в сурови среди.
Основни характеристики
- Лесна комуникация
- Интелигентна експлоатация и поддръжка
- IP65 защита
Допълнителни параметри
| Категория: | Фотоволтаици |
|---|---|
| Тегло: | 0.09 kg |
| Марка: | Huawei |
| Дължина: | 28 мм |
| Ширина: | 162 мм |
| Височина: | 48 мм |
| Степен на защита (IP): | IP65 |
| Комуникация: | 4G, 3G, 2G |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Само регистрирани потребители могат да изпращат оценки. Моля, влезте в или регистрирайте се.
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
| Производствена компания : | Huawei Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Адрес : | Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong 518129, China |
| Електронна поща : | [email protected] |
| Представител на производителя в ЕС : | Huawei Technologies Düsseldorf GmbH |
| Адрес на представителя на ЕС : | Hansaallee 205, 40549 Düsseldorf, Germany |
| Електронна поща на представителя на ЕС : | [email protected] |