Huawei SmartLogger 3000A03EU
Код: SMARTLOGGER-3000A03EUСправедлива цена
Ние предлагаме конкурентни цени с акцент върху качеството и прозрачността.
Бърза доставка
В наличност – изпращат се веднага; липсващи артикули – до 5 дни.
Бонус за лоялност
Редовните клиенти получават отстъпки и бонуси за своята лоялност.
Експертна инсталация до ключ
Ние предоставяме цялостни услуги с гаранция за качество.
Подробно описание на продукта
Основни характеристики
- Интелигентен
Свързване на до 80 инвертора, интелигентен дизайн за контрол на нулевия експорт
- Опростен
Лесен за инсталиране на място
- Надежден
Безопасност чрез модул за защита от мълнии
- Множество комуникационни интерфейси
- Приложение на индустриално ниво и висока надеждност
Допълнителни параметри
| Категория: | Фотоволтаици |
|---|---|
| Тегло: | 2 kg |
| Марка: | Huawei |
| Дължина: | 44 мм |
| Ширина: | 225 мм |
| Височина: | 160 мм |
| Мощност: | 8 W |
| Степен на защита (IP): | IP20 |
| Комуникация: | RS485, Ethernet, Локална мрежа (LAN), 4G, 3G, 2G, Безжична локална мрежа (WLAN), МБУС, Активен DO, Дигитален, Аналогов вход / изход |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Само регистрирани потребители могат да изпращат оценки. Моля, влезте в или регистрирайте се.
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на коментар
Huawei FusionSolar е отделението за интелигентна фотоволтаика и съхранение на енергия на Huawei Technologies, един от най-големите технологични концерни в света. Използвайки непревзойденния опит на Huawei в цифровите технологии, AI и силовата електроника, FusionSolar доставя високоефективни слънчеви инвертори, интелигентни системи за съхранение на енергия и интелигентни платформи за мониторинг за жилищни, търговски и приложения в широк мащаб.
| Производствена компания : | Huawei Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Адрес : | Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong 518129, China |
| Електронна поща : | [email protected] |
| Представител на производителя в ЕС : | Huawei Technologies Düsseldorf GmbH |
| Адрес на представителя на ЕС : | Hansaallee 205, 40549 Düsseldorf, Germany |
| Електронна поща на представителя на ЕС : | [email protected] |