Huawei SUN2000-105KTL-H1
Код: SUN2000-105KTL-H1Справедлива цена
Ние предлагаме конкурентни цени с акцент върху качеството и прозрачността.
Бърза доставка
В наличност – изпращат се веднага; липсващи артикули – до 5 дни.
Бонус за лоялност
Редовните клиенти получават отстъпки и бонуси за своята лоялност.
Експертна инсталация до ключ
Ние предоставяме цялостни услуги с гаранция за качество.
Подробно описание на продукта
Основни характеристики
- Шест независими схеми за проследяване на точката на максимална мощност (MPPT) и 12 PV схеми
Стрингове: Поддържа гъвкава конфигурация на стрингове 2+2+2+2+2+2.
- 12 пътя за високопрецизен интелигентен мониторинг на PV стрингове.
Коригирайте изключенията своевременно.
- MBUS мрежа.
Не изисква допълнителен комуникационен кабел, което намалява разходите за изграждане и поддръжка и повишава надеждността и ефективността на комуникацията.
- Интелигентна диагностика на I-V кривата: Извършва I-V сканиране и диагностика на състоянието за
PV низове. По този начин потенциалните рискове и повреди могат да бъдат открити рано и по този начин да се подобри качеството на експлоатация и поддръжка (O&M) на електроцентралата.
Безопасен
- Вградена DC и AC SPD: защита от пренапрежение в цялата област
- Вграден блок за наблюдение на остатъчния ток: Незабавно се изключва от електрическата мрежа, когато бъде открит остатъчен ток, който надвишава праговата стойност.
Надежден
- Естествено охлаждане
- Дизайн без предпазители
- Защита съгласно IP65.
- Ефективен дизайн против падане на земята.
може да се прибере с до 50 mm поради силата на издърпване.
Допълнителни параметри
| Категория: | Слънчеви инвертори |
|---|---|
| Тегло: | 79 kg |
| Марка: | Huawei |
| Дължина: | 310 мм |
| Ширина: | 1075 мм |
| Височина: | 605 мм |
| Мощност: | 105000 Вт |
| Брой фази: | 3 |
| Степен на защита (IP): | IP66 |
| Комуникация: | RS485, USB, МБУС |
| Брой MPPT: | 6 |
| Низ: | До 2 на MPPT |
| Тип: | Мрежа |
| Преобразуватели на напрежение - Huawei - Моделна серия: | TL-H1 |
| Максимална изходна мощност: | 116 кВт |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Само регистрирани потребители могат да изпращат оценки. Моля, влезте в или регистрирайте се.
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на коментар
Huawei FusionSolar е отделението за интелигентна фотоволтаика и съхранение на енергия на Huawei Technologies, един от най-големите технологични концерни в света. Използвайки непревзойденния опит на Huawei в цифровите технологии, AI и силовата електроника, FusionSolar доставя високоефективни слънчеви инвертори, интелигентни системи за съхранение на енергия и интелигентни платформи за мониторинг за жилищни, търговски и приложения в широк мащаб.
| Производствена компания : | Huawei Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Адрес : | Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong 518129, China |
| Електронна поща : | [email protected] |
| Представител на производителя в ЕС : | Huawei Technologies Düsseldorf GmbH |
| Адрес на представителя на ЕС : | Hansaallee 205, 40549 Düsseldorf, Germany |
| Електронна поща на представителя на ЕС : | [email protected] |