Huawei SUN2000-15K-MB0
Код: SUN2000-15K-MB0Справедлива цена
Ние предлагаме конкурентни цени с акцент върху качеството и прозрачността.
Бърза доставка
В наличност – изпращат се веднага; липсващи артикули – до 5 дни.
Бонус за лоялност
Редовните клиенти получават отстъпки и бонуси за своята лоялност.
Експертна инсталация до ключ
Ние предоставяме цялостни услуги с гаранция за качество.
Подробно описание на продукта
Основни характеристики на контролера за интелигентна енергия
- Активна безопасност
AFCI Активна защита от дъга - По-високи добиви
До 30% повече енергия с оптимизатор - Съвместимост с батерии
2 клеми за батерии; Съвместим с LUNA2000-S0 - Висока ефективност до 98,4%
- Лек и здрав
- Ниво на защита IP66
Допълнителни параметри
| Категория: | Слънчеви инвертори |
|---|---|
| Тегло: | 21 kg |
| Марка: | Huawei |
| Дължина: | 241,5 мм |
| Ширина: | 546 мм |
| Височина: | 460 мм |
| Мощност: | 15000 Вт |
| Брой фази: | 3 |
| Степен на защита (IP): | IP66 |
| Комуникация: | RS485, Ethernet, 4G, 3G, 2G, ЕМА |
| Брой MPPT: | 2 |
| Низ: | До 2 на MPPT |
| Тип: | Мрежа |
| Преобразуватели на напрежение - Huawei - Моделна серия: | МБ0 |
| Моделна серия: | МБ0 |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Само регистрирани потребители могат да изпращат оценки. Моля, влезте в или регистрирайте се.
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на коментар
Huawei FusionSolar е отделението за интелигентна фотоволтаика и съхранение на енергия на Huawei Technologies, един от най-големите технологични концерни в света. Използвайки непревзойденния опит на Huawei в цифровите технологии, AI и силовата електроника, FusionSolar доставя високоефективни слънчеви инвертори, интелигентни системи за съхранение на енергия и интелигентни платформи за мониторинг за жилищни, търговски и приложения в широк мащаб.
| Производствена компания : | Huawei Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Адрес : | Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong 518129, China |
| Електронна поща : | [email protected] |
| Представител на производителя в ЕС : | Huawei Technologies Düsseldorf GmbH |
| Адрес на представителя на ЕС : | Hansaallee 205, 40549 Düsseldorf, Germany |
| Електронна поща на представителя на ЕС : | [email protected] |