Huawei SUN2000-40KTL-M3
Код: SUN2000-40KTL-M3Справедлива цена
Ние предлагаме конкурентни цени с акцент върху качеството и прозрачността.
Бърза доставка
В наличност – изпращат се веднага; липсващи артикули – до 5 дни.
Бонус за лоялност
Редовните клиенти получават отстъпки и бонуси за своята лоялност.
Експертна инсталация до ключ
Ние предоставяме цялостни услуги с гаранция за качество.
Подробно описание на продукта
Основни характеристики
- Интелигентен PV контролер
- Защита от дъга, задвижвана от AI
- Съвместим със SUN2000-450W-P2/SUN2000-600W-P
- Съвместим с MERC-1100/1300W-P
- Интелигентен мониторинг на 8 интелигентни стринга
- Ефективна Макс. ефективност 98,7%
- Безопасен дизайн без предпазители
- Надеждни разрядници от тип II за DC & AC
Допълнителни параметри
| Категория: | Слънчеви инвертори |
|---|---|
| Тегло: | 43 kg |
| Марка: | Huawei |
| Дължина: | 270 мм |
| Ширина: | 640 мм |
| Височина: | 530 мм |
| Мощност: | 40000 W |
| Брой фази: | 3 |
| Степен на защита (IP): | IP66 |
| Комуникация: | RS485, Ethernet, 4G, 3G, 2G, Безжична локална мрежа (WLAN) |
| Брой MPPT: | 4 |
| Низ: | До 2 на MPPT |
| Тип: | Мрежа |
| Преобразуватели на напрежение - Huawei - Моделна серия: | TL-M3 |
| Максимална изходна мощност: | 44000 Вт |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Само регистрирани потребители могат да изпращат оценки. Моля, влезте в или регистрирайте се.
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на коментар
Huawei FusionSolar е отделението за интелигентна фотоволтаика и съхранение на енергия на Huawei Technologies, един от най-големите технологични концерни в света. Използвайки непревзойденния опит на Huawei в цифровите технологии, AI и силовата електроника, FusionSolar доставя високоефективни слънчеви инвертори, интелигентни системи за съхранение на енергия и интелигентни платформи за мониторинг за жилищни, търговски и приложения в широк мащаб.
| Производствена компания : | Huawei Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Адрес : | Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong 518129, China |
| Електронна поща : | [email protected] |
| Представител на производителя в ЕС : | Huawei Technologies Düsseldorf GmbH |
| Адрес на представителя на ЕС : | Hansaallee 205, 40549 Düsseldorf, Germany |
| Електронна поща на представителя на ЕС : | [email protected] |