Инвертор SolarEdge Home Hub 5kW
Код: SE-HOME-HUB-INVERTER-5KWПодробно описание на продукта
Използваната технология за постоянно напрежение гарантира, че инверторът винаги работи с оптимално входно напрежение, независимо от броя на модулите във веригата или условията на околната среда. В инвертора е интегрирана патентована система за мониторинг на данни, която събира данни за производителността от всеки фотоволтаичен модул. Тези данни могат да бъдат предавани към мрежата и да бъдат достъпни чрез платформата за мониторинг SolarEdge, която позволява анализ на производителността, откриване на грешки и отстраняване на неизправности във фотоволтаичната инсталация.
Лесно въвеждане в експлоатация на инвертора с помощта на приложението SetApp
Въвеждането в експлоатация на новата серия трифазни инвертори SolarEdge вече може да се извърши с помощта на нов интелигентен метод. Въвеждането в експлоатация на инвертора се извършва директно от смартфон с помощта на интуитивното мобилно приложение SetApp. Издигнете въвеждането в експлоатация на инвертора на ново ниво.
- Лесен монтаж с един инвертор за управление на фотоволтаичното производство и съхранение на батерии, включително работа по време на прекъсвания на електрозахранването с пълно резервно копие за цялото домакинство
- Повече енергия благодарение на DC-свързаната архитектура, която съхранява фотоволтаичната енергия директно в батерията без загуби, причинени от преобразуване в AC
- Проектиран за по-голяма безопасност, без високо напрежение по време на монтаж, поддръжка или гасене на пожар
- Позволява наблюдение на производителността на ниво панел и пълен преглед на състоянието на батерията, производството на фотоволтаични клетки и собственото потребление.
- Възможност за свързване на батерии от SolarEdge и други доставчици за по-голяма гъвкавост
(*) Очаква се наличност на батерията и надграждане на фърмуера
Допълнителни параметри
| Категория: | Слънчеви инвертори |
|---|---|
| Тегло: | 37 kg |
| Марка: | SolarEdge |
| Дължина: | 192 мм |
| Ширина: | 317 мм |
| Височина: | 907 мм |
| Мощност: | 5000 W |
| Брой фази: | 3 |
| Комуникация: | RS485, Ethernet, Зигби, SolarEdge Домашна мрежа, Wi-Fi, СИМ-карта |
| Брой MPPT: | 2 |
| Тип: | Хибриден |
| Артикулът е разпродаден… | |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Само регистрирани потребители могат да изпращат оценки. Моля, влезте в или регистрирайте се.
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
SolarEdge Technologies, основана в Израел и котирана на NASDAQ, е глобален лидер в технологията на интелигентната енергия. Компанията е пионер на DC-оптимизирани системи за инвертори, комбинирайки оптимизатори на мощност на ниво модул със串-инвертори, за да максимизира събирането на енергия от всеки отделен слънчев панел, като предоставя напредналия мониторинг и подобрена безопасност.
Екосистемата на SolarEdge включва инвертори, оптимизатори на мощност, решения за съхранение на енергия, EV зарядни устройства и комплексна облачна платформа за мониторинг. Чрез оптимизиране на енергията на ниво модул, системите SolarEdge предоставят по-високи добиви, по-бързо ROI и безсравнимата видимост на производителността на системата за жилищни и търговски слънчеви инсталации по целия свят.
| Производствена компания : | SolarEdge Technologies Ltd. |
|---|---|
| Адрес : | 1 HaMada St., POB 12001, Herzliya 4673335, Israel |
| Електронна поща : | [email protected] |
| Представител на производителя в ЕС : | SolarEdge Technologies Italy S.R.L. |
| Адрес на представителя на ЕС : | Via Enrico Reginato 85/H, 31100 Treviso, Italy |
| Електронна поща на представителя на ЕС : | [email protected] |