SolarEdge StoreEdge SE 7K RWS
Код: SE-STOREEDGE-7K-RWSПодробно описание на продукта
Основни характеристики
- Лесен монтаж с един инвертор за управление както на PV, така и на генериране на енергия от батерии
- Повече енергия благодарение на DC архитектурата на решението, която съхранява PV енергията директно в батерията без загуби от AC преобразуване
- Бързо и лесно въвеждане в експлоатация на инвертора директно от смартфон с помощта на SolarEdge SetApp
- Проектиран да елиминира високите напрежения по време на инсталиране, поддръжка или гасене на пожар, за да се повиши безопасността
- Вграден мониторинг на ниво модул и пълна видимост на състоянието на батерията, производството на PV енергия и данните за собствена консумация
- Позволява свързване на нисковолтажни 48V батерии от различни доставчици на батерии, за да осигури по-голяма гъвкавост
Допълнителни параметри
| Категория: | Слънчеви инвертори |
|---|---|
| Тегло: | 37 kg |
| Марка: | SolarEdge |
| Дължина: | 193 мм |
| Ширина: | 316 мм |
| Височина: | 853 мм |
| Мощност: | 7000 W |
| Брой фази: | 3 |
| Степен на защита (IP): | IP65 |
| Комуникация: | RS485, Ethernet, Зигби, Wi-Fi, СИМ-карта |
| Брой MPPT: | 2 |
| Тип: | Хибриден |
| Артикулът е разпродаден… | |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Само регистрирани потребители могат да изпращат оценки. Моля, влезте в или регистрирайте се.
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
SolarEdge Technologies, основана в Израел и котирана на NASDAQ, е глобален лидер в технологията на интелигентната енергия. Компанията е пионер на DC-оптимизирани системи за инвертори, комбинирайки оптимизатори на мощност на ниво модул със串-инвертори, за да максимизира събирането на енергия от всеки отделен слънчев панел, като предоставя напредналия мониторинг и подобрена безопасност.
Екосистемата на SolarEdge включва инвертори, оптимизатори на мощност, решения за съхранение на енергия, EV зарядни устройства и комплексна облачна платформа за мониторинг. Чрез оптимизиране на енергията на ниво модул, системите SolarEdge предоставят по-високи добиви, по-бързо ROI и безсравнимата видимост на производителността на системата за жилищни и търговски слънчеви инсталации по целия свят.
| Производствена компания : | SolarEdge Technologies Ltd. |
|---|---|
| Адрес : | 1 HaMada St., POB 12001, Herzliya 4673335, Israel |
| Електронна поща : | [email protected] |
| Представител на производителя в ЕС : | SolarEdge Technologies Italy S.R.L. |
| Адрес на представителя на ЕС : | Via Enrico Reginato 85/H, 31100 Treviso, Italy |
| Електронна поща на представителя на ЕС : | [email protected] |