SolisStorage IntelliHome 10 kWh стенна батерия
Код: 2607090002Справедлива цена
Ние предлагаме конкурентни цени с акцент върху качеството и прозрачността.
Бърза доставка
В наличност – изпращат се веднага; липсващи артикули – до 5 дни.
Бонус за лоялност
Редовните клиенти получават отстъпки и бонуси за своята лоялност.
Експертна инсталация до ключ
Ние предоставяме цялостни услуги с гаранция за качество.
Подробно описание на продукта
SolisStor IntelliHome 10 kWh стенна/подова батерия LiFePO₄ за жилищно съхранение на фотоволтаична енергия.
- Тип батерия: LiFePO4 (ниско напрежение)
- Номинален капацитет: 10 kWh
- Работно напрежение: 44.8 - 57.6 V
- Капацитет на клетката: 100 Ah
- Препоръчителна скорост на зареждане/разреждане: 0.5C
- Ток на зареждане/разреждане: 100 A / 200 A
- Дълбочина на разреждане (DOD): 100%
- Живот на цикъла: > 6000 цикъла / 10 години
- Комуникация: CAN / RS485
- Работна температура: -20 ~ 55°C (с функция за отопление)
- Степен на защита: IP66
- Размери (Ш × В × Д): 470 × 1070 × 150 мм
- Тегло: 95 кг
- Монтаж: на пода / на стена (по подразбиране)
- Разширяем: до 8 модула паралелно (макс. 80 kWh на клъстер)
Допълнителни параметри
| Категория: | Батерии за фотоволтаици |
|---|---|
| Тегло: | 95 kg |
| Марка: | Solis Storage |
| Дължина: | 150 мм |
| Ширина: | 470 mm |
| Височина: | 1070 mm |
| Степен на защита (IP): | IP66 |
| Комуникация: | CAN / RS485 |
| Номинално напрежение: | 51,2 V |
| Тип батерия: | Ниско напрежение |
| Използваема енергия: | 10 кВтч |
| Капацитет в ах: | 100 |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Само регистрирани потребители могат да изпращат оценки. Моля, влезте в или регистрирайте се.
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на коментар
Solis Storage is the energy storage division of Ginlong Technologies (the makers of Solis inverters). Solis Storage develops residential and commercial battery systems including the IntelliHome series of low-voltage LiFePO4 wall and floor mounted batteries, designed to integrate seamlessly with Solis hybrid and off-grid inverters.
| Производствена компания : | Ginlong Energy Storage Co., Ltd. |
|---|---|
| Адрес : | No.188 Jinkai Road, Binhai Industrial Park, Xiangshan, Ningbo, Zhejiang 315712, China |
| Електронна поща : | [email protected] |
| Представител на производителя в ЕС : | Solis Storage Europe B.V. |
| Адрес на представителя на ЕС : | Westerwerf 3-D, 1911 JA Uitgeest, The Netherlands |
| Електронна поща на представителя на ЕС : | [email protected] |