SolisStorage IntelliHome 16 kWh батерия за стенен монтаж
Код: 2607090003Справедлива цена
Ние предлагаме конкурентни цени с акцент върху качеството и прозрачността.
Бърза доставка
В наличност – изпращат се веднага; липсващи артикули – до 5 дни.
Бонус за лоялност
Редовните клиенти получават отстъпки и бонуси за своята лоялност.
Експертна инсталация до ключ
Ние предоставяме цялостни услуги с гаранция за качество.
Подробно описание на продукта
SolisStor IntelliHome 16 kWh стенна/подова LiFePO₄ батерия за съхранение на енергия от фотоволтаици за жилищни нужди.
- Тип батерия: LiFePO4 (ниско напрежение)
- Номинален капацитет: 16 kWh
- Работно напрежение: 44.8 - 57.6 V
- Номинален капацитет на клетката: 314 Ah
- Препоръчителна скорост на зареждане/разреждане: 0.5C
- Ток на зареждане/разреждане: 157 A / 157 A
- Дълбочина на разреждане (DOD): 100%
- Живот на цикъла: > 6000 цикъла / 10 години
- Комуникация: CAN / RS485
- Работна температура: -20 ~ 55°C (с функция за отопление)
- Степен на защита: IP66
- Размери (Ш × В × Д): 470 × 950 × 240 mm
- Тегло: 126 kg
- Монтаж: на пода / на стена (по подразбиране)
- Разширяема: до 8 единици паралелно (макс. 128 kWh на клъстер)
Допълнителни параметри
| Категория: | Батерии за фотоволтаици |
|---|---|
| Тегло: | 126 kg |
| Марка: | Solis Storage |
| Дължина: | 240 мм |
| Ширина: | 470 mm |
| Височина: | 950 mm |
| Степен на защита (IP): | IP66 |
| Комуникация: | CAN / RS485 |
| Номинално напрежение: | 51,2 V |
| Тип батерия: | Ниско напрежение |
| Използваема енергия: | 16 кВтч |
| Капацитет в ах: | 314 |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Само регистрирани потребители могат да изпращат оценки. Моля, влезте в или регистрирайте се.
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на коментар
Solis Storage is the energy storage division of Ginlong Technologies (the makers of Solis inverters). Solis Storage develops residential and commercial battery systems including the IntelliHome series of low-voltage LiFePO4 wall and floor mounted batteries, designed to integrate seamlessly with Solis hybrid and off-grid inverters.
| Производствена компания : | Ginlong Energy Storage Co., Ltd. |
|---|---|
| Адрес : | No.188 Jinkai Road, Binhai Industrial Park, Xiangshan, Ningbo, Zhejiang 315712, China |
| Електронна поща : | [email protected] |
| Представител на производителя в ЕС : | Solis Storage Europe B.V. |
| Адрес на представителя на ЕС : | Westerwerf 3-D, 1911 JA Uitgeest, The Netherlands |
| Електронна поща на представителя на ЕС : | [email protected] |