Tigo TS4-A-2F
Код: 487-01252-22Подробно описание на продукта
Основни характеристики
- Автоматично изключване – PV масивът влиза в режим на бързо изключване в случай на загуба на AC мрежа
- Сертифициран по UL стандарти – тестван и сертифициран със стотици топ модели инвертори
- Лесен, бърз монтаж – закрепва се към стандартна рамка на PV модул или се монтира към стелажи
- Висок номинален входен ток – вече е оценен на 20 A IMP/25 A ISC, за да поеме по-добре двулицеви и високоволтови модули
- Работи с всяка система – напълно съвместим с хиляди различни модели инвертори от повече от 50 марки инвертори
- Подходящ за соларни модули до 700W
- 25 години гаранция
Допълнителни параметри
| Категория: | Оптимизатори |
|---|---|
| Тегло: | 0.59 kg |
| Марка: | Tigo |
| Дължина: | 22,9 мм |
| Ширина: | 138,4 мм |
| Височина: | 139,7 мм |
| Степен на защита (IP): | IP68, NEMA 3R |
| Комуникация: | ПЛК |
| Максимален изходен ток: | 15 А |
| Максимално напрежение: | 80 V |
| Максимална изходна мощност: | 1400 W |
Tigo TS4-A-2F (пожарна безопасност, 2 модула) - Общ преглед
TS4 Flex MLPE - Общ преглед
Инсталиране на устройство за бързо изключване Tigo TS4 F/2F
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Само регистрирани потребители могат да изпращат оценки. Моля, влезте в или регистрирайте се.
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Tigo Energy е глобалният лидер в Flex MLPE (Module-Level Power Electronics), проектирайки иновативни продукти за слънчева оптимизация и енергийно съхранение, които дават на монтажниците и собствениците на системи повече избор и гъвкавост. Платформата Tigo TS4 увеличава слънчевата продукция, намалява оперативните разходи и подобрява безопасността на системата със съответствие с бързо изключване.
Комбинирана с облачната платформа Tigo Energy Intelligence (EI), Tigo предоставя мониториране и аналитика на ниво модул, система и флота в реално време, за да се максимизира производителността на слънчевата енергия. Tigo EI Residential Solar Solution дополва портфолиото с гъвкавата слънчева-плюс-съхранение предложение за жилищни инсталации, което прави Tigo незаменим партньор за оптимизирани системи на слънчева енергия.
| Производствена компания : | Tigo Energy, Inc. |
|---|---|
| Адрес : | 655 Campbell Technology Parkway, Suite 150, Campbell, CA 95008, USA |
| Електронна поща : | [email protected] |
| Представител на производителя в ЕС : | ONSA Plus s.r.o. |
| Адрес на представителя на ЕС : | Južná trieda 119, 040 01 Košice, Slovakia |
| Електронна поща на представителя на ЕС : | [email protected] |