AEG 15K HV akkumulátor
Kód: AEG-15K-HV-BATTERYTermék részletes leírása
Főbb jellemzők
- Nagyfeszültségű akkumulátor, névleges kapacitás: 15 kWh
- Moduláris rendszer az energiatároláshoz
- AEG hibrid inverterekhez való csatlakoztatáshoz tervezve
- Akár 4 hasonló akkumulátor párhuzamos csatlakoztatása
- Felügyelet inverteren keresztül (alap opció)
- Extra akkumulátor felügyeleti modul elérhető
- Egyetlen csatlakozáshoz nincs szükség további berendezésre. Több akkumulátor csatlakoztatásához: Párhuzamos Csatlakozódoboz szükséges
- 10 év termékgarancia (6000 ciklus)
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Akkumulátorok napelemekhez |
|---|---|
| Súly: | 143 kg |
| Márka: | AEG |
| Hosszúság: | 227 mm |
| Szélesség: | 654 mm |
| Magasság: | 1205 mm |
| Akkumulátor típusa: | Magas feszültség |
| Felhasználható energia: | 15 kWh |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé értékeléseket. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
AEG napsugárzott termékeket több mint száz éves német mérnöki örökség támogatja, amelyeket a Solar Solutions Group fejleszt és forgalmaz Frankfurtban, Németországban. Ma az AEG napsugárzott panelek és inverterek több mint 30 ország lakó- és kereskedelmi telepítéseit táplázzák, prémium teljesítményt, megbízott megbízhatóságot és hosszú távú értéket biztosítva. Minden AEG termék a legmagasabb európai minőségi szabványoknak való megfelelésre tervezve van, amit installátoroknak és házitulajdonosoknak bizalmat nyújt az tartós energetikai teljesítményben.
| Gyártó : | Solar Solutions GmbH |
|---|---|
| Cím : | Brückenstrasse 94, 60594 Frankfurt am Main, Germany |
| E-mail : | [email protected] |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | Solar Solutions GmbH |
| Képviselő postai címe : | Brückenstrasse 94, 60594 Frankfurt am Main, Germany |
| Képviselő e-mail címe : | [email protected] |