AEG WiFi Stick inverterekhez
Kód: AEG-WIFI-STICKTermék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tartozékok |
|---|---|
| Súly: | 0.1 kg |
| Márka: | AEG |
| Hosszúság: | 30 mm |
| Szélesség: | 49 mm |
| Magasság: | 122 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé értékeléseket. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
AEG napsugárzott termékeket több mint száz éves német mérnöki örökség támogatja, amelyeket a Solar Solutions Group fejleszt és forgalmaz Frankfurtban, Németországban. Ma az AEG napsugárzott panelek és inverterek több mint 30 ország lakó- és kereskedelmi telepítéseit táplázzák, prémium teljesítményt, megbízott megbízhatóságot és hosszú távú értéket biztosítva. Minden AEG termék a legmagasabb európai minőségi szabványoknak való megfelelésre tervezve van, amit installátoroknak és házitulajdonosoknak bizalmat nyújt az tartós energetikai teljesítményben.
| Gyártó : | Solar Solutions GmbH |
|---|---|
| Cím : | Brückenstrasse 94, 60594 Frankfurt am Main, Germany |
| E-mail : | [email protected] |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | Solar Solutions GmbH |
| Képviselő postai címe : | Brückenstrasse 94, 60594 Frankfurt am Main, Germany |
| Képviselő e-mail címe : | [email protected] |