BYD AKKUMULÁTOR DOBOZ PREMIUM HVS/HVM kombinált doboz
Kód: BYD-B-BOX-PR-HV-COMBINER-BOXTermék részletes leírása
A HVS/HVM Combiner Box kizárólag a BYD Battery-Box Premium HVS vagy HVM rendszerekkel kompatibilis. Győződjön meg arról, hogy a tervezett konfiguráció összhangban van a BYD Premium HV-kompatibilis inverterlistával, és minden torony ugyanannyi modult tartalmaz. Fontos megjegyezni, hogy a HVS és HVM tornyok nem keverhetők, és a telepítés során a töltöttségi állapotnak (SOC) minden toronyban és modulban azonosnak kell lennie.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tartozékok akkumulátorokhoz |
|---|---|
| Súly: | 9.7 kg |
| Márka: | BYD |
| Hosszúság: | 120 mm |
| Szélesség: | 540 mm |
| Magasság: | 350 mm |
| Védettségi fok (IP): | IP55 |
| Maximális kimeneti áram: | 40 A |
| Maximális feszültség: | 1000 V |
| Akkumulátor típusa: | Magas feszültség |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé értékeléseket. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
BYD Company Limited a világ egyik legnagyobb akkumulátogyártója, elektromos járműveire és energiatárolási rendszereire. Szenzbenben, Kínában székelve, a BYD több évtized akkumulátor-tapasztalatát vertikálisan integrált gyártással kombinálva biztosít biztonságos, nagy teljesítményű energiatárolást otthonokhoz és üzletekhez.
A BYD Battery-Box sorozat egy prémium vonalat képvisel a moduláris lítium-vaszelenid (LFP) energiatárolási rendszereinek, magas feszültség (HVS, HVM) és alacsony feszültség (LVS, LVL) konfigurációkban. A vezető inverter márkákkal való zökkenőmentes integrációra tervezve, a BYD Battery-Box rendszerek kivételes ciklus-élettartamot, méretezhető kapacitást és iparban vezető biztonsággal szolgál szoláris önfogyasztáshoz, biztonsági tápellátáshoz és csúcscsökkentési alkalmazásokhoz.
| Gyártó : | BYD Company Limited |
|---|---|
| Cím : | No. 3009, BYD Road, Pingshan, Shenzhen, Guangdong 518118, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | BYD Europe B.V. |
| Képviselő postai címe : | 's-Gravelandseweg 256, 3125 BK Schiedam, Netherlands |
| Képviselő e-mail címe : | [email protected] |