DUOSIDA Tápkábel 2. TÍPUS | 16A | 3 fázisú | 5M | Egyenes
Kód: 1959-ZEL-5M 1959-ORA-5M Változat kiválasztásaTermék részletes leírása
Duosida A 2-es típusú 16A-es töltőkábel a 3-as módú töltéshez készült, azaz minden magán- és nyilvános váltóáramú állomásról történő töltéshez. Mindkét csatlakozó ergonomikus formájú, a markolatrész pedig puha műanyagból készült, így biztosítva a könnyű és kényelmes kezelhetőséget és csatlakoztatást. A csatlakoztatott vezeték részecskék és víz behatolása ellen védve van. A védősapkák magasabb, IP54-es védettségi fokozattal rendelkeznek, és lehetővé teszik a por behatolása elleni védelmet.
A töltőkábel csatlakozói tömör hőre lángálló, karcolás-, nyomás- és ütésálló, szilárd hőre lágyuló műanyagból készülnek. A kábel külső burkolata hőre lágyuló poliuretánból (TPE-U) készül, amelynek fontos tulajdonságai közé tartozik a rugalmasság, a hosszú élettartam, valamint a karcolással és kopással szembeni ellenállás. A kiváló minőségű anyagoknak köszönhetően a kábelek több mint 10 000 bekötési ciklust bírnak ki.
Az IEC 62196 kommunikációs protokollnak köszönhetően a kábel hatékony kommunikációt tesz lehetővé a fedélzeti töltő és a töltőállomás között.
A kábel kezelésénél ügyelni kell arra, hogy mindig használjon védősapkát, amikor a kábel nincs bedugva, mivel ez jelentősen megnöveli az élettartamát. Ha befejezte a kábel használatát, azt megfelelően ki kell bogozni. A kábelt ezután a zsákba kell helyezni. Ez jelentősen (!) megnöveli az élettartamát.
Műszaki specifikációk
- Csatlakozók 2 (mennekes)
- Mode 3 kábel töltőállomásokhoz való csatlakozáshoz
- Maximális áramerősség: 20A
- Maximális feszültség: 250-400V
- Maximális töltési teljesítmény: 16,6 kW (3 fázis)
- Működési hőmérséklet-tartomány: -30°C és 50°C között
- Kábel hossza: 5 m
- Szín: fekete fehér elemekkel
Biztonság és tanúsítványok
Minden adaptert tesztelnek a biztonság érdekében. Becsatlakoztatva a tanúsított védelem IP44, védőburkolat használata esetén a tanúsított védelem IP54. A csatlakozók megfelelnek az IEC 62196-2 és a SAE J1772 szabványoknak.
A kábelre a szokásos 24 hónapos garancia vonatkozik.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Töltő kábelek |
|---|---|
| EAN vonalkód: | Változat kiválasztása |
| Márka: | Duosida |
| Működési hőmérséklet tartomány: | -30 °C és 50 °C között |
| Maximális feszültség: | 250-400V |
| Kábel hossza: | 5 m |
| Csatlakozó: | 2. típus |
| Kábel típusa: | Mode 3 |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé értékeléseket. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Duosida teljes elektromos jármű töltési megoldások sorozatát kínálja, amelyek megbízhatóságra, biztonságra és könnyű telepítésre tervezve. Az elektromos jármű hordozható töltőkkel a kereskedelmi wallbox állomásig, a Duosida termékek támogatják az összes fő töltési szabványt és különféle alkalmazásokra, beleértve lakóhelyi garázs, kereskedelmi parkolók, szállodák és flotta-telepek tervezve.
A gyors DC töltést, közepes sebességű AC töltést és szabványos hordozható töltőket tartalmazó termékportfólióval a Duosida rugalmas és költséghatékony megoldásokat biztosít, amelyek az elektromos jármű tulajdonlást és flottaelektrifikációt egyszerűvé és elérhetővé teszik.
| Gyártó : | Duosida Hong Kong Limited |
|---|---|
| Cím : | Shop F9, G/F, Phase 2, Wah Lok Industrial Centre, 31-35 Shan Mei Street, Fo Tan, Hong Kong |
| E-mail : | [email protected] |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | ONSA Plus s.r.o. |
| Képviselő postai címe : | Južná trieda 119, 040 01 Košice, Slovakia |
| Képviselő e-mail címe : | [email protected] |