Dyness Tower BDU + Padlóra szerelhető
Kód: DYNESS-BDU-1-5G-BASETermék részletes leírása
APP figyelés (opcionális)
Valós idejű felügyelet és távoli frissítés
Testreszabás
Automatikus konfiguráció
Egyszerű telepítés
Egymásra rakható kivitel, vezeték nélküli kapcsolat
Magas szintű védelem
Beltéri és kültéri beépítés
Széleskörű kompatibilitás
Kompatibilitás a front-end illesztőprogramokkal
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Akkumulátorok napelemekhez |
|---|---|
| Súly: | 23 kg |
| Márka: | Dyness |
| Hosszúság: | 380 mm |
| Szélesség: | 504 mm |
| Magasság: | 300 mm |
| Védettségi fok (IP): | IP54 |
| Kommunikáció: | RS485, CAN, RS232 |
| Akkumulátor típusa: | Magas feszültség |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé értékeléseket. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Dyness, 2017-ben alapított és Suzhou-ban, Kínában székelve, egy világszerte elismert innovátora a akkumulátor energia-tárolási rendszereiben. A vállalat kiterjedt portfólióval szolgálja a lítium-vaszelenid (LFP) tárolási megoldásokat lakó-, kereskedelmi és ipari alkalmazásokhoz, fejlett sejt-technológiát kombinálva az intelligens akkumulátor-irányítási rendszerekkel.
Világszerte telepítők és energiaexpertek által megbízott, a Dyness rendszerek kivételes biztonsági szabványokért, hosszú ciklus-élettartamért, moduláris skálázhatóságért és a vezető inverzió márkákkal való zökkenőmentes kompatibilitásért ismertek. Kompakt otthoni akkumulátoroktól a nagy kapacitású akkumulátor-állványokig, a Dyness az energia-függetlenség építőköveit biztosít.
| Gyártó : | Dyness Digital Energy Technology Co., Ltd. |
|---|---|
| Cím : | No. 688, Liupu Road, Guoxiang Street, Wuzhong Economic Development Zone, Suzhou, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | Dyness Europe B.V. |
| Képviselő postai címe : | Lisbaan 4A, 2908 LN Capelle aan den IJssel, Netherlands |
| Képviselő e-mail címe : | [email protected] |