Goodwe GW100K-HT 1100V
Kód: GW100K-HTTermék részletes leírása
Kiváló teljesítménysűrűségű inverterek, amelyek a kompakt kialakítást magas hatásfokkal kombinálják
A nagy kereskedelmi/kisméretű közüzemi PV-rendszerekhez innovatív módon tervezett HT sorozat kompakt és hatékony invertereket kínál, figyelemre méltó teljesítménysűrűséggel. Ez a kialakítás egyszerűsített rendszerelrendezést tesz lehetővé, csökkentve ezzel a számos inverter szükségességét. A jövedelmezőséget fokozza, hogy az inverter kompatibilis a nagy teljesítményű modulokkal, amelyek meghatározott egyenáramszinteket biztosítanak. A GoodWe Smart Energy Controller SEC1000 intelligens energiavezérlővel olyan fejlett funkciókat aktiválhat, mint a terhelésfigyelés és a teljesítményexport-korlátozás.
Főbb jellemzők
- Maximális energiakibocsátás
- Opcionális AFCI funkció
- IP66 és C5 korrózióvédelem
- Opcionális integrált PLC technológia
- Akár 15A sztringenként
A teljes hozam növelése nagy teljesítményű PV modulokkal - Teljes teljesítmény 45°C-ig
10% többlet teljesítmény 45 °C környezeti hőmérsékletig
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Napelemes inverterek |
|---|---|
| Súly: | 93.5 kg |
| Márka: | Goodwe |
| Hosszúság: | 343 mm |
| Szélesség: | 1008 mm |
| Magasság: | 678 mm |
| Teljesítmény: | 100000 W |
| Fázisok száma: | 3 |
| Védettségi fok (IP): | IP66 |
| Kommunikáció: | RS485, Wi-Fi, 4G |
| MPPT száma: | 10 |
| Húr: | MPPT-nként legfeljebb 2 |
| Típus: | Hálózat |
| Feszültségátalakítók - Goodwe - Modellsorozat: | HT 1100V |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé értékeléseket. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
GoodWe (Jiangsu GoodWe Power Supply Technology Co., Ltd.) egy világvezetője napenergia-invertori és energiatárolási megoldások gyártójának, több mint 100 ország telepítésével és a Bloomberg New Energy Finance Tier 1 listán való jelenléttel. A vállalat teljes spektrumot kínál a PV inverterekhez, kompakt lakó-modelektől a hatékony kereskedelmi és nagyméretű rendszerekig, valamint hibrid inverterek és akku-kompatibilis megoldások az energia-függetlenséghez.
Kivételes értékről, megbízhatóságról és felhasználóbarát tervezésről ismert, a GoodWe termékek fejlett monitorozást biztosítanak az SEMS portalon, magas konverziós hatékonyságot és széles kompatibilitást az akku márkákkal, amely azokat a szolár-szakemberek világszerte első választásává teszi.
| Gyártó : | Jiangsu GoodWe Power Supply Technology Co., Ltd. |
|---|---|
| Cím : | No. 90 Zijin Road, New District, Suzhou, Jiangsu 215011, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | GoodWe Europe GmbH |
| Képviselő postai címe : | Perchtinger Strasse 10, 81379 Munich, Germany |
| Képviselő e-mail címe : | [email protected] |