Goodwe GW12KSDT-30 SDT G3 (Wifi)
Kód: GW12K-SDT-G3-WIFITermék részletes leírása
Főbb jellemzők
- 24/7 terhelésfogyasztás-ellenőrzés
- Elegáns és kompakt kialakítás
- Max. 22A DC bemeneti áram áganként
- Opcionális II. típusú SPD mind az AC, mind a DC oldalon
- Kiváló biztonság és megbízhatóság
Az opcionális AFCI-val az inverter képes érzékelni az ívhibákat, riasztásokat indítani a felügyeleti rendszeren keresztül, és automatikusan lekapcsolni az áramkört a biztonság érdekében. Ezenkívül egy opcionális II. típusú túlfeszültség-védelmi eszköz (SPD) mind a DC, mind az AC oldalon védelmet nyújt a villámcsapások és egyéb elektromos veszélyek ellen.
- Opcionális AFCI
- Opcionális II. típusú SPD DC és AC oldalon
-
Intelligens vezérlés és felügyelet
Intelligens energiagazdálkodás, amely a GoodWe okosmérőjén keresztül a terhelésfogyasztás 24 órás felügyeletét kínálja. Integrált export teljesítménykorlátozásával az inverter automatikusan megfelel a helyi közműszolgáltatói korlátozásoknak, optimalizálva az energiafelhasználást a hálózati követelmények betartása mellett. - Export teljesítménykorlátozás
- 24/7 terhelésfogyasztás-ellenőrzés
- Optimális termelés
Magas, 22 A-es maximális bemeneti áramot biztosít sztringenként, ami erős teljesítményt és hatékony energiaátalakítást garantál. Támogatja a akár 150%-os DC bemeneti túlméretezést is, maximalizálva az energiafelhasználást még ingadozó körülmények között is. A 98,6%-os csúcshatékonyságával az SDT G3 sorozat megbízható és rendkívül hatékony megoldást nyújt a napenergia-alkalmazásokhoz.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Napelemes inverterek |
|---|---|
| Súly: | 16.2 kg |
| Márka: | Goodwe |
| Hosszúság: | 210 mm |
| Szélesség: | 491 mm |
| Magasság: | 392 mm |
| Teljesítmény: | 12000 W |
| Fázisok száma: | 3 |
| Védettségi fok (IP): | IP66 |
| Kommunikáció: | Wi-Fi |
| MPPT száma: | 2 |
| Típus: | Hálózat |
| Feszültségátalakítók - Goodwe - Modellsorozat: | SDT G3 |
| Maximális kimeneti áram: | 20 A |
| Névleges feszültség: | 230 V |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé értékeléseket. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
GoodWe (Jiangsu GoodWe Power Supply Technology Co., Ltd.) egy világvezetője napenergia-invertori és energiatárolási megoldások gyártójának, több mint 100 ország telepítésével és a Bloomberg New Energy Finance Tier 1 listán való jelenléttel. A vállalat teljes spektrumot kínál a PV inverterekhez, kompakt lakó-modelektől a hatékony kereskedelmi és nagyméretű rendszerekig, valamint hibrid inverterek és akku-kompatibilis megoldások az energia-függetlenséghez.
Kivételes értékről, megbízhatóságról és felhasználóbarát tervezésről ismert, a GoodWe termékek fejlett monitorozást biztosítanak az SEMS portalon, magas konverziós hatékonyságot és széles kompatibilitást az akku márkákkal, amely azokat a szolár-szakemberek világszerte első választásává teszi.
| Gyártó : | Jiangsu GoodWe Power Supply Technology Co., Ltd. |
|---|---|
| Cím : | No. 90 Zijin Road, New District, Suzhou, Jiangsu 215011, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | GoodWe Europe GmbH |
| Képviselő postai címe : | Perchtinger Strasse 10, 81379 Munich, Germany |
| Képviselő e-mail címe : | [email protected] |