GoodWe Lynx D akkumulátor rögzítő talp
Kód: SIB0724-00-00PTermék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tartozékok akkumulátorokhoz |
|---|---|
| Súly: | 3.5 kg |
| Márka: | Goodwe |
| Hosszúság: | 170 mm |
| Szélesség: | 700 mm |
| Magasság: | 40 mm |
| Akkumulátor típusa: | Magas feszültség |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé értékeléseket. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
GoodWe (Jiangsu GoodWe Power Supply Technology Co., Ltd.) egy világvezetője napenergia-invertori és energiatárolási megoldások gyártójának, több mint 100 ország telepítésével és a Bloomberg New Energy Finance Tier 1 listán való jelenléttel. A vállalat teljes spektrumot kínál a PV inverterekhez, kompakt lakó-modelektől a hatékony kereskedelmi és nagyméretű rendszerekig, valamint hibrid inverterek és akku-kompatibilis megoldások az energia-függetlenséghez.
Kivételes értékről, megbízhatóságról és felhasználóbarát tervezésről ismert, a GoodWe termékek fejlett monitorozást biztosítanak az SEMS portalon, magas konverziós hatékonyságot és széles kompatibilitást az akku márkákkal, amely azokat a szolár-szakemberek világszerte első választásává teszi.
| Gyártó : | Jiangsu GoodWe Power Supply Technology Co., Ltd. |
|---|---|
| Cím : | No. 90 Zijin Road, New District, Suzhou, Jiangsu 215011, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | GoodWe Europe GmbH |
| Képviselő postai címe : | Perchtinger Strasse 10, 81379 Munich, Germany |
| Képviselő e-mail címe : | [email protected] |