Huawei Smart Dongle-WLAN-FE
Kód: SDONGLEA-05Termék részletes leírása
Inverterek és adatszolgáltatás csatlakoztatása
A Smart Dongle támogatja a zökkenőmentes plug-and-play kommunikációt akár 10 inverter és a napelemes irányítási rendszer között WLAN és Fast Ethernet (FE) kapcsolatokon keresztül.
A WLAN-hozzáférési pont csatlakoztatás után megkönnyíti a helyi telepítést az intelligens energiagazdálkodás és az üzem karbantartása érdekében. A FusionSolar SmartPVMS és a harmadik féltől származó menedzsmentrendszerek egyaránt integrálhatók az inverterekhez.
Az IP65 védettséggel a Smart Dongle por- és vízálló, így a kültéri telepítés után is megbízhatóan működik.
Főbb jellemzők
- Könnyű kommunikáció
- Intelligens O&M
- IP65 védettség
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fotovoltaika |
|---|---|
| Súly: | 0.09 kg |
| Márka: | Huawei |
| Hosszúság: | 33 mm |
| Szélesség: | 146 mm |
| Magasság: | 48 mm |
| Védettségi fok (IP): | IP65 |
| Kommunikáció: | USB, Ethernet |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé értékeléseket. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
| Gyártó : | Huawei Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Cím : | Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong 518129, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | Huawei Technologies Düsseldorf GmbH |
| Képviselő postai címe : | Hansaallee 205, 40549 Düsseldorf, Germany |
| Képviselő e-mail címe : | [email protected] |