Huawei SmartLogger 3000A03EU
Kód: SMARTLOGGER-3000A03EUTisztességes ár
Versenyképes árakat kínálunk, a minőségre és az átláthatóságra helyezve a hangsúlyt.
Gyors szállítás
Termékek raktáron, azonnal szállítható. A visszarendelt termékek 5 napon belül szállítják.
Hűségbónusz
A törzsvásárlók hűségükért kedvezményeket és bónuszokat kapnak.
Szakértő kulcsrakész telepítés
Végponttól végpontig tartó szolgáltatásokat nyújtunk minőségi garanciával.
Termék részletes leírása
Főbb jellemzők
- Okos
Akár 80 inverter csatlakoztatása, intelligens zéró exportvezérlés kialakítása
- Egyszerű
Könnyen telepíthető a helyszínen
- Megbízható
Villámvédelmi modul általi biztonság
- Több kommunikációs interfész
- Ipari szintű alkalmazás és nagy megbízhatóság
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fotovoltaika |
|---|---|
| Súly: | 2 kg |
| Márka: | Huawei |
| Hosszúság: | 44 mm |
| Szélesség: | 225 mm |
| Magasság: | 160 mm |
| Teljesítmény: | 8 W |
| Védettségi fok (IP): | IP20 |
| Kommunikáció: | RS485, Ethernet, LAN, 4G, 3G, 2G, WLAN, MBUS, Active DO, Digital, Analog Input / Output |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé értékeléseket. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
A Huawei FusionSolar a Huawei Technologies okos fotovoltaikus és energiatárolási osztálya, amely a világ egyik legnagyobb technológiai vállalata. A Huawei páratlan szakértelmét kihasználva a digitális technológiában, mesterséges intelligenciában és teljesítményelektronikában, a FusionSolar nagy hatásfokú napelemnagyítókat, intelligens energiatárolási rendszereket és intelligens monitorozási platformokat szállít lakó-, kereskedelmi és nagy léptékű alkalmazásokhoz.
| Gyártó : | Huawei Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Cím : | Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong 518129, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | Huawei Technologies Düsseldorf GmbH |
| Képviselő postai címe : | Hansaallee 205, 40549 Düsseldorf, Germany |
| Képviselő e-mail címe : | [email protected] |