Huawei SUN2000-105KTL-H1
Kód: SUN2000-105KTL-H1Tisztességes ár
Versenyképes árakat kínálunk, a minőségre és az átláthatóságra helyezve a hangsúlyt.
Gyors szállítás
Termékek raktáron, azonnal szállítható. A visszarendelt termékek 5 napon belül szállítják.
Hűségbónusz
A törzsvásárlók hűségükért kedvezményeket és bónuszokat kapnak.
Szakértő kulcsrakész telepítés
Végponttól végpontig tartó szolgáltatásokat nyújtunk minőségi garanciával.
Termék részletes leírása
Főbb jellemzők
- Hat független maximális teljesítménypont-követő (MPPT) áramkör és 12 PV áramkör
Húrok: Támogatja a rugalmas 2+2+2+2+2+2+2+2+2+2 string konfigurációt.
- 12 útvonal a nagy pontosságú, intelligens PV-sztringfelügyelethez.
A kivételek időben történő kijavítása.
- MBUS hálózat.
Nem igényel további kommunikációs kábelt, ami csökkenti az építési és karbantartási költségeket, és növeli a kommunikáció megbízhatóságát és hatékonyságát.
- Intelligens I-V görbe diagnosztika: I-V pásztázást és állapotdiagnosztikát valósít meg a következőkhöz
PV húrok. Ily módon a potenciális kockázatok és hibák korán felismerhetők, és ezáltal javítható az erőmű üzemeltetésének és karbantartásának (O&M) minősége.
Biztonságos
- Beépített DC és AC SPD: teljes körű túlfeszültség-védelem
- Beépített maradóáram-ellenőrző egység: Azonnal lekapcsol a hálózatról, ha a maradó áram meghalad egy küszöbértéket.
Megbízható
- Természetes hűtés
- Biztosíték nélküli kialakítás
- Védettség IP65 szerint.
- Hatékony földre esés elleni kialakítás.
a húzóerőnek köszönhetően akár 50 mm-re is visszahúzható.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Napelemes inverterek |
|---|---|
| Súly: | 79 kg |
| Márka: | Huawei |
| Hosszúság: | 310 mm |
| Szélesség: | 1075 mm |
| Magasság: | 605 mm |
| Teljesítmény: | 105000 W |
| Fázisok száma: | 3 |
| Védettségi fok (IP): | IP66 |
| Kommunikáció: | RS485, USB, MBUS |
| MPPT száma: | 6 |
| Húr: | MPPT-nként legfeljebb 2 |
| Típus: | Hálózat |
| Feszültségátalakítók - Huawei - Modellsorozat: | TL-H1 |
| Maximális kimeneti teljesítmény: | 116 kW |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé értékeléseket. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
A Huawei FusionSolar a Huawei Technologies okos fotovoltaikus és energiatárolási osztálya, amely a világ egyik legnagyobb technológiai vállalata. A Huawei páratlan szakértelmét kihasználva a digitális technológiában, mesterséges intelligenciában és teljesítményelektronikában, a FusionSolar nagy hatásfokú napelemnagyítókat, intelligens energiatárolási rendszereket és intelligens monitorozási platformokat szállít lakó-, kereskedelmi és nagy léptékű alkalmazásokhoz.
| Gyártó : | Huawei Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Cím : | Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong 518129, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | Huawei Technologies Düsseldorf GmbH |
| Képviselő postai címe : | Hansaallee 205, 40549 Düsseldorf, Germany |
| Képviselő e-mail címe : | [email protected] |