Huawei SUN2000-115KTL-M2
Kód: SUN2000-115KTL-M2Tisztességes ár
Versenyképes árakat kínálunk, a minőségre és az átláthatóságra helyezve a hangsúlyt.
Gyors szállítás
Termékek raktáron, azonnal szállítható. A visszarendelt termékek 5 napon belül szállítják.
Hűségbónusz
A törzsvásárlók hűségükért kedvezményeket és bónuszokat kapnak.
Szakértő kulcsrakész telepítés
Végponttól végpontig tartó szolgáltatásokat nyújtunk minőségi garanciával.
Termék részletes leírása
Intelligens PV-vezérlő fő jellemzői
- Optimális BOS
- Magasabb hozamok
- Intelligens O&M
- Biztonságos és megbízható
- Rácsbarát
- 98,8% Max. Hatékonyság
- MBUS támogatott
- 10 MPP nyomkövető
- Támogatja az AFCI & Smart String Level Disconnector-t
- Karakterlánc szintű menedzsment
- Intelligens I-V görbe diagnózis támogatott
- IP66 védettség
- Túlfeszültség-levezetők egyenáramú és váltakozó áramú áramhoz
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Napelemes inverterek |
|---|---|
| Súly: | 93 kg |
| Márka: | Huawei |
| Hosszúság: | 365 mm |
| Szélesség: | 1035 mm |
| Magasság: | 700 mm |
| Teljesítmény: | 115000 W |
| Fázisok száma: | 3 |
| Védettségi fok (IP): | IP66 |
| Kommunikáció: | RS485, USB, WLAN, MBUS |
| MPPT száma: | 10 |
| Húr: | MPPT-nként legfeljebb 2 |
| Típus: | Hálózat |
| Feszültségátalakítók - Huawei - Modellsorozat: | TL-M2 |
| Maximális kimeneti teljesítmény: | 125 kW |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé értékeléseket. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
A Huawei FusionSolar a Huawei Technologies okos fotovoltaikus és energiatárolási osztálya, amely a világ egyik legnagyobb technológiai vállalata. A Huawei páratlan szakértelmét kihasználva a digitális technológiában, mesterséges intelligenciában és teljesítményelektronikában, a FusionSolar nagy hatásfokú napelemnagyítókat, intelligens energiatárolási rendszereket és intelligens monitorozási platformokat szállít lakó-, kereskedelmi és nagy léptékű alkalmazásokhoz.
| Gyártó : | Huawei Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Cím : | Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong 518129, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | Huawei Technologies Düsseldorf GmbH |
| Képviselő postai címe : | Hansaallee 205, 40549 Düsseldorf, Germany |
| Képviselő e-mail címe : | [email protected] |