Huawei SUN2000-25K-MB0
Kód: SUN2000-25K-MB0Tisztességes ár
Versenyképes árakat kínálunk, a minőségre és az átláthatóságra helyezve a hangsúlyt.
Gyors szállítás
Termékek raktáron, azonnal szállítható. A visszarendelt termékek 5 napon belül szállítják.
Hűségbónusz
A törzsvásárlók hűségükért kedvezményeket és bónuszokat kapnak.
Szakértő kulcsrakész telepítés
Végponttól végpontig tartó szolgáltatásokat nyújtunk minőségi garanciával.
Termék részletes leírása
Intelligens energia vezérlő főbb jellemzői
- Aktív biztonság
AFCI aktív ívvédelem - Magasabb hozamok
Akár 30%-kal több energia az Optimizerrel - Akkumulátorral kompatibilis
2 akkumulátor csatlakozó; Kompatibilis a LUNA2000-S0-val - Magas hatékonyság akár 98,4%
- Könnyű és erős
- IP66 Védettségi szint
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Napelemes inverterek |
|---|---|
| Súly: | 21 kg |
| Márka: | Huawei |
| Hosszúság: | 241.5 mm |
| Szélesség: | 546 mm |
| Magasság: | 460 mm |
| Teljesítmény: | 25000 W |
| Fázisok száma: | 3 |
| Védettségi fok (IP): | IP66 |
| Kommunikáció: | RS485, Ethernet, 4G, 3G, 2G, EMMA |
| MPPT száma: | 2 |
| Húr: | MPPT-nként legfeljebb 2 |
| Típus: | Hálózat |
| Feszültségátalakítók - Huawei - Modellsorozat: | MB0 |
| Modell sorozat: | MB0 |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé értékeléseket. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
A Huawei FusionSolar a Huawei Technologies okos fotovoltaikus és energiatárolási osztálya, amely a világ egyik legnagyobb technológiai vállalata. A Huawei páratlan szakértelmét kihasználva a digitális technológiában, mesterséges intelligenciában és teljesítményelektronikában, a FusionSolar nagy hatásfokú napelemnagyítókat, intelligens energiatárolási rendszereket és intelligens monitorozási platformokat szállít lakó-, kereskedelmi és nagy léptékű alkalmazásokhoz.
| Gyártó : | Huawei Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Cím : | Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong 518129, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | Huawei Technologies Düsseldorf GmbH |
| Képviselő postai címe : | Hansaallee 205, 40549 Düsseldorf, Germany |
| Képviselő e-mail címe : | [email protected] |