Huawei SUN2000-30KTL-M3
Kód: SUN2000-30KTL-M3Tisztességes ár
Versenyképes árakat kínálunk, a minőségre és az átláthatóságra helyezve a hangsúlyt.
Gyors szállítás
Termékek raktáron, azonnal szállítható. A visszarendelt termékek 5 napon belül szállítják.
Hűségbónusz
A törzsvásárlók hűségükért kedvezményeket és bónuszokat kapnak.
Szakértő kulcsrakész telepítés
Végponttól végpontig tartó szolgáltatásokat nyújtunk minőségi garanciával.
Termék részletes leírása
Főbb jellemzők
- Intelligens PV vezérlő
- AI meghajtású ívvédelem
- Kompatibilis a SUN2000-450W-P2/SUN2000-600W-P-vel
- Kompatibilis a MERC-1100/1300W-P-vel
- Smart 8 húr intelligens felügyelete
- Hatékony Max. hatásfok 98,7%
- Biztonságos biztosíték mentes kialakítás
- Megbízható II. típusú túlfeszültség-levezetők egyenáramú és váltakozó áramú áramhoz
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Napelemes inverterek |
|---|---|
| Súly: | 43 kg |
| Márka: | Huawei |
| Hosszúság: | 270 mm |
| Szélesség: | 640 mm |
| Magasság: | 530 mm |
| Teljesítmény: | 30000 W |
| Fázisok száma: | 3 |
| Védettségi fok (IP): | IP66 |
| Kommunikáció: | RS485, Ethernet, 4G, 3G, 2G, WLAN |
| MPPT száma: | 4 |
| Húr: | MPPT-nként legfeljebb 2 |
| Típus: | Hálózat |
| Feszültségátalakítók - Huawei - Modellsorozat: | TL-M3 |
| Maximális kimeneti teljesítmény: | 33000 W |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé értékeléseket. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
A Huawei FusionSolar a Huawei Technologies okos fotovoltaikus és energiatárolási osztálya, amely a világ egyik legnagyobb technológiai vállalata. A Huawei páratlan szakértelmét kihasználva a digitális technológiában, mesterséges intelligenciában és teljesítményelektronikában, a FusionSolar nagy hatásfokú napelemnagyítókat, intelligens energiatárolási rendszereket és intelligens monitorozási platformokat szállít lakó-, kereskedelmi és nagy léptékű alkalmazásokhoz.
| Gyártó : | Huawei Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Cím : | Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong 518129, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | Huawei Technologies Düsseldorf GmbH |
| Képviselő postai címe : | Hansaallee 205, 40549 Düsseldorf, Germany |
| Képviselő e-mail címe : | [email protected] |