SolarEdge Otthoni hub inverter 5kW
Kód: SE-HOME-HUB-INVERTER-5KWTermék részletes leírása
A felhasznált állandó feszültség technológia biztosítja, hogy az inverter mindig az optimális bemeneti feszültségen működjön, függetlenül a modulok számától a stringben vagy a környezeti feltételektől. Egy szabadalmaztatott adatfigyelő rendszert integráltak az inverterbe, amely teljesítményadatokat gyűjt minden egyes fotovoltaikus modulról. Ezek az adatok továbbíthatók a hálózatra, és elérhetők a SolarEdge monitoring platformon keresztül, amely lehetővé teszi a teljesítményelemzést, a hibák felderítését és a fotovoltaikus telepítés hibaelhárítását.
Az inverter egyszerű üzembe helyezése a SetApp alkalmazás segítségével
Az új SolarEdge háromfázisú inverter sorozat üzembe helyezése mostantól egy új, intelligens módszerrel végezhető el. Az inverter üzembe helyezése közvetlenül okostelefonról történik az intuitív SetApp mobilalkalmazás segítségével. Emelje új szintre az inverter üzembe helyezését.
- Egyszerű telepítés egyetlen inverterrel a fotovoltaikus termelés és az akkumulátortárolás vezérléséhez, beleértve az áramkimaradások alatti működést a teljes háztartás teljes biztonsági mentésével
- Több energia a DC-csatolt architektúrának köszönhetően, amely a fotovoltaikus energiát közvetlenül az akkumulátorban tárolja az AC-re való átalakítás okozta veszteségek nélkül
- Nagyobb biztonságra tervezve, nincs magas feszültség a telepítés, karbantartás vagy tűzoltás során
- Lehetővé teszi a panel szintű teljesítményfigyelést, valamint az akkumulátor állapotának, a fotovoltaikus cellák termelésének és az önfogyasztásnak a teljes áttekintését.
- Akkumulátorok csatlakoztatásának lehetősége a SolarEdge-től és más beszállítóktól a nagyobb rugalmasság érdekében
(*) Akkumulátor elérhetőségre és firmware frissítésre vár
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Napelemes inverterek |
|---|---|
| Súly: | 37 kg |
| Márka: | SolarEdge |
| Hosszúság: | 192 mm |
| Szélesség: | 317 mm |
| Magasság: | 907 mm |
| Teljesítmény: | 5000 W |
| Fázisok száma: | 3 |
| Kommunikáció: | RS485, Ethernet, Zigbee, SolarEdge Home Network, Wi-Fi, SIM |
| MPPT száma: | 2 |
| Típus: | Hibrid |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé értékeléseket. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
SolarEdge Technologies, Izraelben alapított és a NASDAQ-on jegyzett vállalat, a smart energiatechnológia globális vezetője. A cég úttörője a DC-optimalizált inverter-rendszereknek, amelyek modulszintű teljesítménykioptimalizátorokat párosítanak karakterlánc-inverterekkel, hogy maximalizálják az energiahasznosítást minden egyes napelemből, miközben fejlett monitorozást és fokozott biztonságot biztosítanak.
A SolarEdge ökoszisztéma invertereket, teljesítménykioptimalizátorokat, energiatárolási megoldásokat, EV töltőket és egy átfogó felhőalapú monitoring platformot tartalmaz. Az energia modulszintű optimalizálásával a SolarEdge-rendszerek magasabb hozamot, gyorsabb ROI-t és páratlan rálátást nyújtanak a rendszer teljesítményére a lakó- és kereskedelmi solarinstallációkban világszerte.
| Gyártó : | SolarEdge Technologies Ltd. |
|---|---|
| Cím : | 1 HaMada St., POB 12001, Herzliya 4673335, Israel |
| E-mail : | [email protected] |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | SolarEdge Technologies Italy S.R.L. |
| Képviselő postai címe : | Via Enrico Reginato 85/H, 31100 Treviso, Italy |
| Képviselő e-mail címe : | [email protected] |