SolarEdge SE 3K RWB
Kód: SE-3K-RWBTermék részletes leírása
Ideális megoldás kis méretű háztartási PV rendszerekhez
- Nagyobb tervezési rugalmasság a lényegesen rövidebb stringek lehetőségének köszönhetően az alacsony teljesítményű, háromfázisú PV rendszerekhez
- Optimalizálva a komplex tetőszerkezetű (több felületű és különböző tájolású) telepítésekhez
- Támogatja az opcionális okosenergia-eszközöket és bővíti a rendszer képességeit
- Egyetlen szállítói megoldás a rendszer összes komponensének zökkenőmentes működéséhez, valamint egyetlen cím a garanciális és szerviz kérdésekhez
- Beépített modulszintű felügyelet a rendszer teljesítményének jobb láthatósága érdekében
- Kiváló megbízhatóság standard 12 éves garanciával (20 vagy 25 évre bővíthető)
- Fejlett biztonsági funkciók, beleértve az érintésérzékeny DC feszültségvédelmet, amikor az inverter ki van kapcsolva vagy le van választva
- Gyors inverter üzembe helyezés közvetlenül a SetApp okostelefon alkalmazásból
- Alkalmas kültéri vagy beltéri telepítésekhez
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Napelemes inverterek |
|---|---|
| Súly: | 24.5 kg |
| Márka: | SolarEdge |
| Hosszúság: | 260 mm |
| Szélesség: | 315 mm |
| Magasság: | 540 mm |
| Teljesítmény: | 3000 W |
| Fázisok száma: | 3 |
| Védettségi fok (IP): | IP65 |
| Kommunikáció: | RS485, Ethernet, Zigbee, Wi-Fi, SIM |
| MPPT száma: | 2 |
| Típus: | Hálózat |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé értékeléseket. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
SolarEdge Technologies, Izraelben alapított és a NASDAQ-on jegyzett vállalat, a smart energiatechnológia globális vezetője. A cég úttörője a DC-optimalizált inverter-rendszereknek, amelyek modulszintű teljesítménykioptimalizátorokat párosítanak karakterlánc-inverterekkel, hogy maximalizálják az energiahasznosítást minden egyes napelemből, miközben fejlett monitorozást és fokozott biztonságot biztosítanak.
A SolarEdge ökoszisztéma invertereket, teljesítménykioptimalizátorokat, energiatárolási megoldásokat, EV töltőket és egy átfogó felhőalapú monitoring platformot tartalmaz. Az energia modulszintű optimalizálásával a SolarEdge-rendszerek magasabb hozamot, gyorsabb ROI-t és páratlan rálátást nyújtanak a rendszer teljesítményére a lakó- és kereskedelmi solarinstallációkban világszerte.
| Gyártó : | SolarEdge Technologies Ltd. |
|---|---|
| Cím : | 1 HaMada St., POB 12001, Herzliya 4673335, Israel |
| E-mail : | [email protected] |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | SolarEdge Technologies Italy S.R.L. |
| Képviselő postai címe : | Via Enrico Reginato 85/H, 31100 Treviso, Italy |
| Képviselő e-mail címe : | [email protected] |