SolarEdge StoreEdge SE 10K RWS
Kód: SE-STOREEDGE-10K-RWSTermék részletes leírása
Főbb jellemzők
- Egyszerű telepítés egyetlen inverterrel a PV- és akkumulátor-termelés vezérléséhez
- Több energia a megoldás DC megoldásarchitektúrájának köszönhetően, amely a PV-energiát közvetlenül az akkumulátorban tárolja AC konverziós veszteségek nélkül
- Gyors és egyszerű inverter üzembe helyezés közvetlenül okostelefonról a SolarEdge SetApp segítségével
- Úgy tervezték, hogy kiküszöbölje a magas feszültséget a telepítés, karbantartás vagy tűzoltás során a biztonság növelése érdekében
- Beépített modulszintű felügyelet és teljes rálátás az akkumulátor állapotára, a PV-termelésre és az önfogyasztási adatokra
- Lehetővé teszi az alacsony feszültségű 48V-os akkumulátorok csatlakoztatását több akkumulátor-szállítótól a nagyobb rugalmasság érdekében
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Napelemes inverterek |
|---|---|
| Súly: | 37 kg |
| Márka: | SolarEdge |
| Hosszúság: | 193 mm |
| Szélesség: | 316 mm |
| Magasság: | 853 mm |
| Teljesítmény: | 10000 W |
| Fázisok száma: | 3 |
| Védettségi fok (IP): | IP65 |
| Kommunikáció: | RS485, Ethernet, Zigbee, Wi-Fi, SIM |
| MPPT száma: | 2 |
| Típus: | Hibrid |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé értékeléseket. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
SolarEdge Technologies, Izraelben alapított és a NASDAQ-on jegyzett vállalat, a smart energiatechnológia globális vezetője. A cég úttörője a DC-optimalizált inverter-rendszereknek, amelyek modulszintű teljesítménykioptimalizátorokat párosítanak karakterlánc-inverterekkel, hogy maximalizálják az energiahasznosítást minden egyes napelemből, miközben fejlett monitorozást és fokozott biztonságot biztosítanak.
A SolarEdge ökoszisztéma invertereket, teljesítménykioptimalizátorokat, energiatárolási megoldásokat, EV töltőket és egy átfogó felhőalapú monitoring platformot tartalmaz. Az energia modulszintű optimalizálásával a SolarEdge-rendszerek magasabb hozamot, gyorsabb ROI-t és páratlan rálátást nyújtanak a rendszer teljesítményére a lakó- és kereskedelmi solarinstallációkban világszerte.
| Gyártó : | SolarEdge Technologies Ltd. |
|---|---|
| Cím : | 1 HaMada St., POB 12001, Herzliya 4673335, Israel |
| E-mail : | [email protected] |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | SolarEdge Technologies Italy S.R.L. |
| Képviselő postai címe : | Via Enrico Reginato 85/H, 31100 Treviso, Italy |
| Képviselő e-mail címe : | [email protected] |