Solis-215K-EHV-5G-PLUS
Kód: SOLIS-215K-EHV-5G-PLUSTermék részletes leírása
Főbb jellemzők
- > 150% DC/AC arány
- Éjszakai SVG funkció
- IP66
- 9/12/14 MPPT, max. hatékonyság 99,0%
- DC oldal támogatja az "Y" csatlakozót
- Nagy teljesítményű követési sűrűség 56MPPT/MW
- Kompatibilis az 550W+ bifaciális modulokkal
- Biztosíték nélküli kialakítás, biztonságos és karbantartást nem igényel
- Teljesítményvonal kommunikáció (PLC) (opcionális)
- Intelligens string monitoring, okos I-V görbe szkennelés
- Távoli firmware frissítés egyszerű kezeléssel
- Beépített PID helyreállítás a jobb modul teljesítmény érdekében
- Globálisan elismert márkás alkatrészek a hosszabb élettartamért
- TÜV Rheinland tanúsítvánnyal, VDE-AR-N4130 szabvánnyal, amely támogatja a hálózati csatlakozásokat extra nagyfeszültségen ≥150 kV a jobb hálózati alkalmazkodóképesség érdekében
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Napelemes inverterek |
|---|---|
| Súly: | 109 kg |
| Márka: | Solis |
| Hosszúság: | 384 mm |
| Szélesség: | 1125 mm |
| Magasság: | 770 mm |
| Teljesítmény: | 215000 W |
| Fázisok száma: | 3 |
| Védettségi fok (IP): | IP66 |
| Kommunikáció: | RS485, PLC |
| Garancia: | 5 |
| MPPT száma: | 9 |
| Húr: | MPPT-nként legfeljebb 2 |
| Típus: | Hálózat |
| Maximális kimeneti áram: | 465.6 A |
| Névleges feszültség: | 800 V |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé értékeléseket. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Solis, a Ginlong Technologies márkája (2005-ben alapított), a világ egyik legnagyobb és legrépültebb napelemes inverter-gyártója. Világszerte telepített millió egység mellett a Solis teljes körű string inverter választékot kínál lakó-, kereskedelmi és közüzemi alkalmazásokhoz, mindegyiket szigorú nemzetközi tanúsítványok és bizonyított megbízhatósági nyilvántartás támogatja.
Az ismeretesség arról, hogy kiváló értéket nyújt, a Solis inverterek magas konverziós hatásfokot, intelligens monitorozási képességeket és robusztus minőségű építést kombinálnak versenyképes árakon. Legyen szó egyetlen tetőfedési installációról vagy több megawattos napszennyeződésről, a Solis megbízható energiakonverziót biztosít, amelyre támaszkodhat.
| Gyártó : | Ginlong Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Cím : | No. 57 Jintong Road, Binhai Industrial Park, Xiangshan, Ningbo, Zhejiang 315712, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | Solis Benelux B.V. |
| Képviselő postai címe : | Nokweg 3-B, 2451 AL Leimuiden, Netherlands |
| Képviselő e-mail címe : | [email protected] |