Solis DDSD1352-C Egyfázisú Energiatakarékos Mérő (Beépített CT)
Kód: DDSD1352-C-SOLISTermék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tartozékok |
|---|---|
| Súly: | 0.1 kg |
| Márka: | Solis |
| Hosszúság: | 36 mm |
| Szélesség: | 80 mm |
| Magasság: | 70 mm |
| Fázisok száma: | 1 |
| Kommunikáció: | RS485 |
| Garancia: | 2 |
| Névleges feszültség: | 230 V |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé értékeléseket. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Solis, a Ginlong Technologies márkája (2005-ben alapított), a világ egyik legnagyobb és legrépültebb napelemes inverter-gyártója. Világszerte telepített millió egység mellett a Solis teljes körű string inverter választékot kínál lakó-, kereskedelmi és közüzemi alkalmazásokhoz, mindegyiket szigorú nemzetközi tanúsítványok és bizonyított megbízhatósági nyilvántartás támogatja.
Az ismeretesség arról, hogy kiváló értéket nyújt, a Solis inverterek magas konverziós hatásfokot, intelligens monitorozási képességeket és robusztus minőségű építést kombinálnak versenyképes árakon. Legyen szó egyetlen tetőfedési installációról vagy több megawattos napszennyeződésről, a Solis megbízható energiakonverziót biztosít, amelyre támaszkodhat.
| Gyártó : | Ginlong Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Cím : | No. 57 Jintong Road, Binhai Industrial Park, Xiangshan, Ningbo, Zhejiang 315712, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | Solis Benelux B.V. |
| Képviselő postai címe : | Nokweg 3-B, 2451 AL Leimuiden, Netherlands |
| Képviselő e-mail címe : | [email protected] |