Solis DTSD1352-C háromfázisú fogyasztásmérő (beépített 80A CT)
Kód: DTSD1352-C-SOLISTermék részletes leírása
Mérő-3P-Acrel (beépített CT) (INLINE 80A)
3 fázisú hálózatra kapcsolt invertereken használatos belső exportteljesítmény-korlátozási funkcióhoz / fogyasztásmérési funkcióhoz (<40kW Inline)
Kompatibilis a következőkkel:
- Solis-3P(3-20)K-4G
- Solis-3P(5-10)K-4G-LV Solis-(25-40)K-5G
- Solis-(15-23)K-LV-5G
- S5-GR3P(3-20)K
- S5-GR3P(5-10)K-LV
- S5-GC(25-40)K
- S5-GC(15-23)K-LV
- S6-GR3P(5-10)K03-NV-ND-AU
- S6-GC3P(25-36)K03-NV-ND
- S6-GC3P(15-20)K03-LV-ND
Mérés:
- AC feszültség
- AC áram
- AC hatásos teljesítmény
- AC meddő teljesítmény
- AC látszólagos teljesítmény
- Aktív energia (KWh)
- Meddő energia (KVArh)
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tartozékok |
|---|---|
| Súly: | 0.1 kg |
| Márka: | Solis |
| Hosszúság: | 127 mm |
| Szélesség: | 88 mm |
| Magasság: | 70 mm |
| Fázisok száma: | 3 |
| Kommunikáció: | RS485 |
| Garancia: | 2 |
| Névleges feszültség: | 230 V |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé értékeléseket. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Solis, a Ginlong Technologies márkája (2005-ben alapított), a világ egyik legnagyobb és legrépültebb napelemes inverter-gyártója. Világszerte telepített millió egység mellett a Solis teljes körű string inverter választékot kínál lakó-, kereskedelmi és közüzemi alkalmazásokhoz, mindegyiket szigorú nemzetközi tanúsítványok és bizonyított megbízhatósági nyilvántartás támogatja.
Az ismeretesség arról, hogy kiváló értéket nyújt, a Solis inverterek magas konverziós hatásfokot, intelligens monitorozási képességeket és robusztus minőségű építést kombinálnak versenyképes árakon. Legyen szó egyetlen tetőfedési installációról vagy több megawattos napszennyeződésről, a Solis megbízható energiakonverziót biztosít, amelyre támaszkodhat.
| Gyártó : | Ginlong Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Cím : | No. 57 Jintong Road, Binhai Industrial Park, Xiangshan, Ningbo, Zhejiang 315712, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | Solis Benelux B.V. |
| Képviselő postai címe : | Nokweg 3-B, 2451 AL Leimuiden, Netherlands |
| Képviselő e-mail címe : | [email protected] |