Solis S3-GPRS-ST
Kód: SOLIS-S3-GPRS-STTermék részletes leírása
Főbb jellemzők
- Hibajelzés, valós idejű megfigyelés
- Plug and play, kényelmes és gyors
- Állapotjelző, könnyen megjeleníthető működési állapot
- RESET gomb, egy gombnyomással adatküldés, kényelmes hibakeresés
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tartozékok |
|---|---|
| Súly: | 0.1 kg |
| Márka: | Solis |
| Hosszúság: | 133 mm |
| Szélesség: | 44 mm |
| Magasság: | 44 mm |
| Védettségi fok (IP): | IP65 |
| Kommunikáció: | RS485, GPRS |
| Garancia: | 2 |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé értékeléseket. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Solis, a Ginlong Technologies márkája (2005-ben alapított), a világ egyik legnagyobb és legrépültebb napelemes inverter-gyártója. Világszerte telepített millió egység mellett a Solis teljes körű string inverter választékot kínál lakó-, kereskedelmi és közüzemi alkalmazásokhoz, mindegyiket szigorú nemzetközi tanúsítványok és bizonyított megbízhatósági nyilvántartás támogatja.
Az ismeretesség arról, hogy kiváló értéket nyújt, a Solis inverterek magas konverziós hatásfokot, intelligens monitorozási képességeket és robusztus minőségű építést kombinálnak versenyképes árakon. Legyen szó egyetlen tetőfedési installációról vagy több megawattos napszennyeződésről, a Solis megbízható energiakonverziót biztosít, amelyre támaszkodhat.
| Gyártó : | Ginlong Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Cím : | No. 57 Jintong Road, Binhai Industrial Park, Xiangshan, Ningbo, Zhejiang 315712, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | Solis Benelux B.V. |
| Képviselő postai címe : | Nokweg 3-B, 2451 AL Leimuiden, Netherlands |
| Képviselő e-mail címe : | [email protected] |