Solis S5-GC60K
Kód: SOLIS-S5-GC60KTermék részletes leírása
Főbb jellemzők:
- 5/6 MPPT, max. hatékonyság 98,7%
- Éjszakai PID helyreállítási funkció (opcionális)
- AFCI védelem, proaktívan csökkenti a tűz kockázatát
- Intelligens string monitoring, okos I-V görbe szkennelés
- 24 órás terhelésfogyasztás-figyelés
- IP66, C5 korróziógátló szint
- Éjszakai SVG funkció
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Napelemes inverterek |
|---|---|
| Súly: | 53.7 kg |
| Márka: | Solis |
| Hosszúság: | 338 mm |
| Szélesség: | 691 mm |
| Magasság: | 578 mm |
| Teljesítmény: | 60000 W |
| Fázisok száma: | 3 |
| Védettségi fok (IP): | IP66 |
| Kommunikáció: | RS485, USB, Wi-Fi, GPRS |
| Garancia: | 5 |
| MPPT száma: | 6 |
| Húr: | MPPT-nként legfeljebb 2 |
| Típus: | Hálózat |
| Maximális kimeneti áram: | 300.9 A |
| Névleges feszültség: | 230 V, 400 V |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé értékeléseket. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Solis, a Ginlong Technologies márkája (2005-ben alapított), a világ egyik legnagyobb és legrépültebb napelemes inverter-gyártója. Világszerte telepített millió egység mellett a Solis teljes körű string inverter választékot kínál lakó-, kereskedelmi és közüzemi alkalmazásokhoz, mindegyiket szigorú nemzetközi tanúsítványok és bizonyított megbízhatósági nyilvántartás támogatja.
Az ismeretesség arról, hogy kiváló értéket nyújt, a Solis inverterek magas konverziós hatásfokot, intelligens monitorozási képességeket és robusztus minőségű építést kombinálnak versenyképes árakon. Legyen szó egyetlen tetőfedési installációról vagy több megawattos napszennyeződésről, a Solis megbízható energiakonverziót biztosít, amelyre támaszkodhat.
| Gyártó : | Ginlong Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Cím : | No. 57 Jintong Road, Binhai Industrial Park, Xiangshan, Ningbo, Zhejiang 315712, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | Solis Benelux B.V. |
| Képviselő postai címe : | Nokweg 3-B, 2451 AL Leimuiden, Netherlands |
| Képviselő e-mail címe : | [email protected] |