SolisStorage IntelliHome 10 kWh Falra szerelhető akkumulátor
Kód: 2607090002Tisztességes ár
Versenyképes árakat kínálunk, a minőségre és az átláthatóságra helyezve a hangsúlyt.
Gyors szállítás
Termékek raktáron, azonnal szállítható. A visszarendelt termékek 5 napon belül szállítják.
Hűségbónusz
A törzsvásárlók hűségükért kedvezményeket és bónuszokat kapnak.
Szakértő kulcsrakész telepítés
Végponttól végpontig tartó szolgáltatásokat nyújtunk minőségi garanciával.
Termék részletes leírása
SolisStor IntelliHome 10 kWh falra/padlóra szerelhető LiFePO₄ akkumulátor lakossági fotovoltaikus energiatároláshoz.
- Akkumulátor típusa: LiFePO4 (alacsony feszültségű)
- Névleges kapacitás: 10 kWh
- Üzemi feszültség: 44,8 - 57,6 V
- Névleges cellakapacitás: 100 Ah
- Ajánlott töltési/kisütési sebesség: 0,5C
- Töltési/kisütési áram: 100 A / 200 A
- Kisütési mélység (DOD): 100%
- Ciklus élettartam: > 6000 ciklus / 10 év
- Kommunikáció: CAN / RS485
- Üzemi hőmérséklet: -20 ~ 55°C (fűtési funkcióval)
- Védettség: IP66
- Méretek (Sz × Ma × Mé): 470 × 1070 × 150 mm
- Súly: 95 kg
- Telepítés: padlóra szerelhető / falra szerelhető (alapértelmezett)
- Bővíthető: legfeljebb 8 egység párhuzamosan (max. 80 kWh per klaszter)
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Akkumulátorok napelemekhez |
|---|---|
| Súly: | 95 kg |
| Márka: | Solis Storage |
| Hosszúság: | 150 mm |
| Szélesség: | 470 mm |
| Magasság: | 1070 mm |
| Védettségi fok (IP): | IP66 |
| Kommunikáció: | CAN / RS485 |
| Névleges feszültség: | 51.2 V |
| Akkumulátor típusa: | Alacsony feszültség |
| Felhasználható energia: | 10 kWh |
| Ah kapacitás: | 100 |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé értékeléseket. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
Solis Storage is the energy storage division of Ginlong Technologies (the makers of Solis inverters). Solis Storage develops residential and commercial battery systems including the IntelliHome series of low-voltage LiFePO4 wall and floor mounted batteries, designed to integrate seamlessly with Solis hybrid and off-grid inverters.
| Gyártó : | Ginlong Energy Storage Co., Ltd. |
|---|---|
| Cím : | No.188 Jinkai Road, Binhai Industrial Park, Xiangshan, Ningbo, Zhejiang 315712, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | Solis Storage Europe B.V. |
| Képviselő postai címe : | Westerwerf 3-D, 1911 JA Uitgeest, The Netherlands |
| Képviselő e-mail címe : | [email protected] |