Tigo TS4-A-2F
Kód: 487-01252-22Termék részletes leírása
Főbb jellemzők
- Automatikus kikapcsolás - a PV tömb gyors kikapcsolási üzemmódba lép a váltakozó áramú hálózat kiesése esetén
- UL szabványok szerinti tanúsítás - tesztelve és tanúsítva a legjobb inverter modellek százaival együtt
- Egyszerű, gyors telepítés - szabványos PV modulkeretre pattintható vagy állványra szerelhető
- Magas bemeneti áramerősség - mostantól 20 A IMP/25 A ISC névleges teljesítményű, hogy jobban alkalmazkodjon a bifacial és a nagyáramú modulokhoz
- Bármilyen rendszerrel működik - teljesen kompatibilis több mint 50 inverter márka több ezer különböző inverter modelljével
- Alkalmas akár 700W-os napelemmodulokhoz
- 25 év garancia
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Optimalizálók |
|---|---|
| Súly: | 0.59 kg |
| Márka: | Tigo |
| Hosszúság: | 22.9 mm |
| Szélesség: | 138.4 mm |
| Magasság: | 139.7 mm |
| Védettségi fok (IP): | IP68, NEMA 3R |
| Kommunikáció: | PLC |
| Maximális kimeneti áram: | 15 A |
| Maximális feszültség: | 80 V |
| Maximális kimeneti teljesítmény: | 1400 W |
Tigo TS4 F/2F Rapid Shutdown Device Installation
Tigo TS4-A-2F (fire safety, 2 modules) - Overview
TS4 Flex MLPE - Overview
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé értékeléseket. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Tigo Energy a Flex MLPE (Module-Level Power Electronics) globális vezetője, amely innovatív solaroptimalizálási és energiatárolási termékeket tervez, amelyek több választási lehetőséget és rugalmasságot adnak a telepítőknek és rendszertulajdonosoknak. A Tigo TS4 platform megemelkedik a solartermelést, csökkenti a működési költségeket és javítja a rendszerbiztonságot gyors leállítási megfelelősséggel.
A Tigo Energy Intelligence (EI) felhő platformmal kombinálva, a Tigo valós idejű modul-, rendszer- és flotta-szintű monitorozást és analitikát biztosít a solarenergia teljesítménytöbbségének maximalizálásához. A Tigo EI Residential Solar Solution kiegészíti a portfóliót egy rugalmas solar-plus-energy megoldással a lakások számára, ami a Tigo nélkülözhetetlenné teszi a solarenergia rendszerek optimalizálásában.
| Gyártó : | Tigo Energy, Inc. |
|---|---|
| Cím : | 655 Campbell Technology Parkway, Suite 150, Campbell, CA 95008, USA |
| E-mail : | [email protected] |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | ONSA Plus s.r.o. |
| Képviselő postai címe : | Južná trieda 119, 040 01 Košice, Slovakia |
| Képviselő e-mail címe : | [email protected] |