Tigo TS4-AO
Kód: 462-01252-32Termék részletes leírása
Főbb jellemzők
- Modulszintű felügyelet - teljes átláthatóság a modul- és rendszerszintű termelésben
- Gyors leállítás - az UL szabványok által tanúsított alkatrész a fotovoltaikus gyors leállítási rendszerekhez (PVRSS) világszerte
- Intelligens optimalizálás - a maximális energia kinyerése egy tömbből
- Egyszerű, gyors telepítés - szabványos PV modulkeretre pattintható vagy állványra szerelhető
- Felügyelet, gyors leállítás és távoli hibaelhárítás Tigo Access Point (TAP) és Cloud Connect Advanced (CCA) segítségével
- Bármilyen rendszerrel működik - teljesen kompatibilis több mint 50 inverter márka több ezer különböző inverter modelljével
- Alkalmas akár 700W-os napelemmodulokhoz
- 25 év garancia
- Vezeték nélkül működik a TAP és a CCA készülékkel
- Árnyék- és kortűrés az élettartamhozam maximalizálása érdekében
Cikkszám: 462-01252-32 vagy 462-00252-32
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Optimalizálók |
|---|---|
| Súly: | 0.52 kg |
| Márka: | Tigo |
| Hosszúság: | 22.9 mm |
| Szélesség: | 138.4 mm |
| Magasság: | 139.7 mm |
| Védettségi fok (IP): | IP68, NEMA 3R |
| Kommunikáció: | Wireless |
| Maximális kimeneti áram: | 15 A |
| Maximális feszültség: | 80 V |
| Maximális kimeneti teljesítmény: | 700 W |
Tigo TS4-A-O (optimization) - Overview
TS4 Flex MLPE - Overview
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé értékeléseket. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Tigo Energy a Flex MLPE (Module-Level Power Electronics) globális vezetője, amely innovatív solaroptimalizálási és energiatárolási termékeket tervez, amelyek több választási lehetőséget és rugalmasságot adnak a telepítőknek és rendszertulajdonosoknak. A Tigo TS4 platform megemelkedik a solartermelést, csökkenti a működési költségeket és javítja a rendszerbiztonságot gyors leállítási megfelelősséggel.
A Tigo Energy Intelligence (EI) felhő platformmal kombinálva, a Tigo valós idejű modul-, rendszer- és flotta-szintű monitorozást és analitikát biztosít a solarenergia teljesítménytöbbségének maximalizálásához. A Tigo EI Residential Solar Solution kiegészíti a portfóliót egy rugalmas solar-plus-energy megoldással a lakások számára, ami a Tigo nélkülözhetetlenné teszi a solarenergia rendszerek optimalizálásában.
| Gyártó : | Tigo Energy, Inc. |
|---|---|
| Cím : | 655 Campbell Technology Parkway, Suite 150, Campbell, CA 95008, USA |
| E-mail : | [email protected] |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | ONSA Plus s.r.o. |
| Képviselő postai címe : | Južná trieda 119, 040 01 Košice, Slovakia |
| Képviselő e-mail címe : | [email protected] |