Fronius Contor inteligent TS 5kA-3
Cod: 1105Descriere detaliată a produsului
În combinație cu aplicația Fronius Solar.web, contorul inteligent Fronius oferă o afișare clară a autoconsumului. Ca parte a soluției de stocare a energiei Fronius, contorul inteligent garantează o gestionare perfect coordonată a fluxurilor individuale de energie și astfel optimizează întregul management al energiei. Contorul inteligent Fronius este perfect potrivit pentru utilizarea cu invertoarele GEN24 Plus și toate invertoarele Fronius cu Fronius Datamanager 2.0.
DATE GENERALE
|
Dimensiuni / (latime)
|
53,8 mm |
|---|---|
|
Dimensiuni (inaltime)
|
91,5 mm |
|
Dimensiuni (adâncime)
|
63 mm |
| Greutate | 0,24 kg |
| Tensiune nominală | 400-480V (L-L) / 230-277V (P-N) |
| Curent maxim | 6 |
| Secțiunea transversală a conexiunii pentru circuitul de curent | 1-4 mm² |
| Secțiune de conectare pentru comunicație și neutru | 0,05 mm² |
| Consum propriu | 1 W |
| Curentul initial | 10 mA |
| Clasa de precizie | 1 |
| Supraîncărcare (pe termen scurt) | 30A@500ms |
| Raza de lucru | -25 până la +65°C |
Parametri suplimentari
| Categorie: | Contoare inteligenteContoare inteligente trifazate de energie electrică |
|---|---|
| Greutate: | 0.5 kg |
| EAN: | 9007947404213 |
| Numărul de faze: | 3 |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Numai utilizatorii înregistrați pot trimite evaluări. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Fronius, cu sediul în Wels, Austria, este una dintre cele mai de încredere nume în energia solară, cu o moștenire de inovație care depășește 75 de ani. Compania proiectează și fabrică invertoare solare premium, interfețe de depozitare a bateriilor și soluții inteligente de gestionare a energiei care stabilesc standarde pentru eficiență, fiabilitate și ușurință de utilizare.
De la seria rezidențială Fronius Primo și Symo la platformele comerciale Tauro și Verto, fiecare produs Fronius este construit cu precizie inginerească austriacă și susținut de garanții lider în industrie și suport de servicii global. Invertoarele Fronius sunt alegerea profesionaliștilor care solicită timp maxim de funcționare și performanță pe termen lung.
| Companie producătoare : | Fronius International GmbH |
|---|---|
| Adresă : | Froniusstrasse 1, 4643 Pettenbach, Austria |
| Adresă de e-mail : | [email protected] |
| Reprezentantul UE al producătorului : | Fronius International GmbH |
| Adresa reprezentantului UE : | Froniusstrasse 1, 4643 Pettenbach, Austria |
| Adresa de e-mail a reprezentantului UE : | [email protected] |