Fronius senzor de temperatură ambientală PT1000
Cod: 43-0001-1188Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
DATE GENERALE
|
Lungime
|
1500 mm |
|---|---|
| Senzor | PT1000 |
| Domeniul de măsurare | -50°C până la +230°C |
| Toleranţă | ±0,8°C (de la -40°C la +100°C) |
| Design | Senzor în carcasă cilindrică din oțel inoxidabil, tehnologie cu două fire |
| Diametru | 6 mm |
| Cablu de conectare | 3 m cablu Cu, 2 x 0,5 mm, izolat cu silicon, capete expuse, virole, rezistent la UV |
| Lungimea maximă a cablului (distanță: de la cartela/cutia senzorului la senzor) | 1,5m |
Parametri suplimentari
| Categorie: | Încălzire solarăAccesorii Fronius |
|---|---|
| Greutate: | 0.1 kg |
| Marca: | Fronius |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Numai utilizatorii înregistrați pot trimite evaluări. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Fronius, cu sediul în Wels, Austria, este una dintre cele mai de încredere nume în energia solară, cu o moștenire de inovație care depășește 75 de ani. Compania proiectează și fabrică invertoare solare premium, interfețe de depozitare a bateriilor și soluții inteligente de gestionare a energiei care stabilesc standarde pentru eficiență, fiabilitate și ușurință de utilizare.
De la seria rezidențială Fronius Primo și Symo la platformele comerciale Tauro și Verto, fiecare produs Fronius este construit cu precizie inginerească austriacă și susținut de garanții lider în industrie și suport de servicii global. Invertoarele Fronius sunt alegerea profesionaliștilor care solicită timp maxim de funcționare și performanță pe termen lung.
| Companie producătoare : | Fronius International GmbH |
|---|---|
| Adresă : | Froniusstrasse 1, 4643 Pettenbach, Austria |
| Adresă de e-mail : | [email protected] |
| Reprezentantul UE al producătorului : | Fronius International GmbH |
| Adresa reprezentantului UE : | Froniusstrasse 1, 4643 Pettenbach, Austria |
| Adresa de e-mail a reprezentantului UE : | [email protected] |