Goodwe GW22-HCA 22kW Wallbox
Cod: GOODWE-WALLBOX-GW22-HCADescriere detaliată a produsului
Încărcătorul GoodWe HCA EV oferă o modalitate rentabilă și ecologică de a încărca vehiculele electrice folosind energia solară. Atunci când este asociat cu un sistem fotovoltaic și de stocare a energiei, acesta permite încărcarea gratuită a vehiculelor electrice cu 100% surplus de energie solară. Integrându-se perfect cu platforma SEMS a GoodWe, aceasta permite utilizatorilor să monitorizeze și să optimizeze încărcarea prin intermediul unei singure aplicații. Cu un design compact și ușor, instalarea și întreținerea sunt fără efort
Caracteristici cheie
- Design modern și ușor de utilizat
Ușor de instalat și întreținut
Design montat pe perete sau pe stâlp
- Siguranță și fiabilitate superbe
Detecție încorporată a curentului rezidual de 6mA DC
Design IP66 pentru utilizare în interior/exterior
- Control și monitorizare de la distanță
Monitorizare și programare inteligentă
Gestionarea sistemelor fotovoltaice și de încărcare prin intermediul SEMS
- Aplicații flexibile și adaptabile
Compatibil cu toate EV-urile de marcă
Se integrează cu sisteme fotovoltaice și de stocare noi și existente
Parametri suplimentari
| Categorie: | Wallbox |
|---|---|
| Greutate: | 6 kg |
| Marca: | Goodwe |
| Lungimea: | 208,5 mm |
| Lățime: | 150 mm |
| Înălţime: | 450 mm |
| Putere: | 22000 W |
| Numărul de faze: | 3 |
| Grad de protectie (IP): | IP66 |
| Comunicare: | Wifi, Bluetooth |
| Tensiune nominală: | 400 V |
| Curent nominal: | 32 A |
| Putere de încărcare: | 22 kW |
| Lungimea cablului: | 6 m |
| Conector: | Tipul 2 |
| Metoda de fixare: | Montare pe perete |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Numai utilizatorii înregistrați pot trimite evaluări. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
GoodWe (Jiangsu GoodWe Power Supply Technology Co., Ltd.) este un lider mondial al producătorilor de invertoare solare și soluții de stocare a energiei, cu instalații în peste 100 de țări și prezență pe lista Bloomberg New Energy Finance Tier 1. Compania oferă spectrul complet de invertoare PV, de la modele compacte rezidențiale la sisteme comerciale și la scară largă puternice, împreună cu invertoare hibride și soluții compatibile cu baterii pentru independență energetică.
Cunoscută pentru valoare excepțională, fiabilitate și design ușor de utilizat, produsele GoodWe oferă monitorizare avansată prin portalul SEMS, eficiență ridicată de conversie și compatibilitate largă cu marci principale de baterii, făcând-o prima alegere pentru profesioniștii solari la nivel mondial.
| Companie producătoare : | Jiangsu GoodWe Power Supply Technology Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresă : | No. 90 Zijin Road, New District, Suzhou, Jiangsu 215011, China |
| Adresă de e-mail : | [email protected] |
| Reprezentantul UE al producătorului : | GoodWe Europe GmbH |
| Adresa reprezentantului UE : | Perchtinger Strasse 10, 81379 Munich, Germany |
| Adresa de e-mail a reprezentantului UE : | [email protected] |